پروفایل مدرس
سوزان خلیلی

سوزان خلیلی

354
کلاس برگزارشده
17
زبان آموز
4.9
151 نظر
16.6
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام !
من سوزان خلیلی هستم . فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه شهید باهنر کرمان هستم و در حال حاضر به عنوان مدرس زبان کار میکنم.
بیشتر از 6 سال هست که مشغول به این کار هستم و تجربه های زیادی در زمینه کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان دارم . در دوره های تربیت مدرس زیادی شرکت کرده ام و با کتاب های متعددی کار کرده ام و معتقدم که محتوای کلاس و رویکرد باید با توجه به نیاز زبان آموز و سبک یادگیری او تنظیم شود.
از فیلم ها ، سریال ها و کتاب های به روز و متناسب با علاقه زبان آموز در کنار تدریس استفاده می کنم تا یادگیری برای زبان آموز کسل کننده نباشد . هدف ما این است که در کنار یادگیری واژگان و دستور زبان ، زبان آموز حتما قادر به مکالمه و انتقال مفاهیم باشد .
از کار تدریس لذت فراوانی میبرم و معتقد هستم هر زندگی یک سفر اکتشافیست و من به عنوان معلم بسیار خوشبختم که از این موهبت برخوردارم که بخشی از سفر هر زبان آموزم باشم .

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
درنا جعفری
برای آمادگی آیلتس باهاشون کلاس دارم و خیلی حرفه ای رفتار میکنند و با صبوری همه چیز رو :) توضیح میدن. پیشرفت کردم با ایشون
12 آذر5
سینا شیخ
Competent & Punctual
17 آبان5
علیرضا جزائری
!تجربه من بعد از ۸۰ جلسه در یک کلام: این یک کلاس زبان معمولی نیست شهریور ۱۴۰۱ بعد از ۷ سال وقفه تصمیم گرفتم دوباره کلاس زبان را شروع کنم. مهم ترین هدف من صحبت کردن در مصاحبه های کاری به زبان انگلیسی بود. البته در کنار آنها میخواستم فیلم ها را بدون زیرنویس نگاه کنم. کتابهای زیان اصلی بخوانم و از ساختار گرامر پیشرفته تری استفاده کنم. فکر می کردم با شروع کلاس زبان قرار است یک کار سخت و طاقت فرسای دیگر به کار هایم اضافه شود. اما در اولین کلاس با خانم خلیلی این تصور کاملآ عوض شد. خانم خلیلی مطابق با شرایط و هدف های شما کلاس و محتوای آن را تنظیم می کنند تا در کوتاه ترین زمان، بیشترین پیشرفت را داشته باشید. در این کلاس ها قرار است از یادگیری لذت ببرید و حتا به آن معتاد شوید. تمرین ها مناسب شما طراحی می شوند تا شما را به چالش بکشند و از آنچه یاد گرفته اید در عمل استفاده کنید. استاد برای هر تمرین شما زمان میگذارند و آن را با دقت بررسی می کنند. بازخورد های ایشان روی هر تمرین فرصتی ست برای بهتر شدن. فضای کلاس به گونه ای است که به راحتی می‌توانید سوال بپرسید و خیالتان راحت باشد که استاد با صبوری و به طور کامل ابهام شما را برطرف میکنند. خانم خلیلی مباحث پیچیده را به گونه ای ساده و قابل فهم ارائه می کنند و این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس شما در یادگیری می شود. حتا اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی را ندارید، به شما پیشنهاد می کنم چند جلسه از این کلاس ها را تجربه کنید.
28 مهر5
آناهیتا فرخ نیا
بسیار عالی
03 شهریور5
سیده فاطمه مهدوی
استاد خوش اخلاق و باسوادی هستن. بسیار صبورن و در آرامش کمک میکنن که به مرور پیشرفت کنی
11 مرداد5
نسرین عصیانی
باحوصله و صبور
21 تیر5
نسرین عصیانی
با صبر و حوصله
01 خرداد5
نسرین عصیانی
عالی هستند
02 اردیبهشت5
نسرین عصیانی
فوق العاده با حوصله و صبور
01 اردیبهشت5
مرضیه هاشمی
excellent teacher, energetic and hopeful!!!
03 اردیبهشت5
مرضیه هاشمی
بسیار عالی☘️☘️☘️
27 فروردین5
مرضیه هاشمی
5
24 فروردین5
1