سوئدی
تخصص اصلی
هدف
دسته بندی
جنسیت
نوع مخاطب
سطح
روز
زمان
قیمت
رزرو آنی
جلسه آزمایشی رایگان

استاد زبان آنلاین سوئدی

یادگیری و آموزش زبان سوئدی به صورت آنلاین، شما را به جهانی با جمعیت بیش از 9 میلیون نفر متصل خواهد کرد. از آنجایی که زبان ‌های انگلیسی و سوئدی دارای ریشه‌ ء مشترک از زبان آلمانی می باشند، لغات هم ‌ریشهء فراوانی نیز با یکدیگر دارند. به همین خاطر تمامی انگلیسی زبان ها، زبان سوئدی را ساده ترین زبان می دانند. در ادامه این مطلب، شما را بیشتر با زبان سوئدی آشنا می کنیم.

مرتب سازی
logo loading spinner

یادگیری و آموزش زبان سوئدی به صورت آنلاین

یادگیری و آموزش زبان سوئدی به صورت آنلاین، شما را به جهانی با جمعیت بیش از 9 میلیون نفر متصل خواهد کرد. از آنجایی که زبان ‌های انگلیسی و سوئدی دارای ریشه‌ ء مشترک از زبان آلمانی می باشند، لغات هم ‌ریشهء فراوانی نیز با یکدیگر دارند. به همین خاطر تمامی انگلیسی زبان ها، زبان سوئدی را ساده ترین زبان می دانند. در ادامه این مطلب، شما را بیشتر با زبان سوئدی آشنا می کنیم.

یادگیری زبان سوئدی

زبان سوئدی پر تکلم ‌ترین زبان در منطقۀ اسکاندیناوی می باشد و فرا گرفتن این زبان برای شخصی که کسب و کاری در کشورهایی از جمله فنلاند، سوئد، نروژ یا دانمارک دارند، بسیار موثر خواهد بود. زمانی که شما بتوانید به زبان سوئدی مسلط شوید، فرصت ‌هایی طلایی در کشور سوئد برای شما ایجاد می شود که یک شخص غیر آشنا به زبان سوئدی هزگز تصورش را نمی کند. شهر هایی مثل استاکهلم (Stockholm) و گوتنبرگ (Gothenburg) فرصت ‌های زیادی فرهم می کند برای افرادی که قصد تحصیل یا زندگی در این شهر ها را دارند. حتی اگر شما تصمیم دارید که زبان سوئدی را به عنوان یک سرگرمی بیاموزید، دانستن چند زبان، ذهن شما را حتی در ایام پیری سالم و فعال نگه خواهد داشت.

آموزش زبان سوئدی

آموزش آنلاین زبان سوئدی

آموزش آنلاین زبان سوئدی، توسعه بسیار زیادی در طول سال ‌های اخیر داشت و به یکی از گزینه ‌های با دوام نسبت به فرم‌ های آموزش سنتی تبدیل شد که بسیار روش نوین و منحصر به فردی می باشد. این روش به یک قاعده برای افرادی که دارای پول و یا زمان اندکی می باشند، تبدیل شده است. آموزش زبان سوئدی برای علاقه مندان این زبان به صورت آنلاین، بسیار کاربردی و مکالمه محور برای تمامی سطوح و سنین در هر کجای کشور و حتی خارج از کشور توسط سایت اتیچر برگذار می شود.

در دوره های آموزش زبان سوئدی، این کلاس ها به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی همچون کلاس های حضوری توسط سوپر وایزر های دپارتمان سوئدی نظارت خواهند شد و اساتید موظف به ارائه گزارش از کلاس خود نیز هستند. برگزاری امتحانات به صورت کتبی و شفاهی به راحتی و کاملا حرفه ای در این حالت برگزار خواهند شد و نتاج در کم ترین زمان ممکن به دست زبان آموزان می رسد. در سایت اتیچر استفاده از روش های نوین تدریس آنلاین و آشنایی با متد های بروز آموزش در کنار اساتید برجسته زبان سوئدی برگزار خواهند شد که بازدهی بسیار فوق العاده ای دارند. این دوره ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار شده و با تعداد مشخص زبان آموز از تخفیفات ویژه ای بهره مند می شوند. زبان آموزان در دوره های آموزش آنلاین زبان سوئدی، می توانند با اساتید در تماس باشید و مشکلات تان را مطرح کنید.

معرفی آزمون بین المللی زبان سوئدی

پس از آموزش زبان سوئدی، افراد بر اساس هدف شان می توانند در آزمون هایی که در ادامه نام برده ایم، شرکت نمایند تا بتوانند در کشور سوئد به شغل، تحصیل یا سیاحت شان ادامه دهند؛ ما را همراهی کنید.

آزمون بین المللی زبان سوئدی Swedex

یکی از آزمون های بین المللی زبان سوئدی که در ایرانی برگزار خواهد شد، آزمون Swedex است. این آزمون بین المللی در سه سطح A2، B1، B2 مجزا از سال 2011 در حال برگزاری است. همچنین این آزمون بین المللی، مورد تایید مرکز دولتی Swedex Institute است.

آزمون بین المللی سوئدکس در 5 بخش برگزار خواهد شد که عبارت اند از:

1. درک مطلب ( Reading Comprehension)

2. لغات و دستور زبان (Words and grammar) که تنها در سطح A2 و B1 بررسی خواهند شد.

3. تست شنیداری (listening Comprehension)

4. تست کتبی (Writing Exam)

5. تست شفاهی (Oral Exam)

در آزمون بین المللی Swedex بخش نوشتاری آن به صورت گروهی است و بر اساس زمان بندی زیر خواهد بود:

سطح A2: مدت 2 ساعت به علاوه یک زمان توقف

سطح B1: مدت 3 ساعت به علاوه 2 زمان توقف

سطح B2: مدت 3 ساعت و 2 زمان توقف

در این آزمون تست شفاهی (Oral Exam) به صورت تک نفره برگزار خواهد شد و در سطح B1 و B2 به صورت زوجی می باشد:

سطح A2: مدت 8 دقیقه

سطح B1: مدت 15 دقیقه به علاوه 15 دقیقه زمان آماده سازی

سطح B2: مدت 20 دقیقه به علاوه 15 دقیقه زمان آماده سازی

امتیاز دهی در آزمون بین المللی Swedex بر اساس تعداد پاسخ های صحیح در تست های درک مطلب، شنیداری، لغت و گرامر در سطح A2 و B1 جمع تمامی این نمرات می باشد. همچنین برای قبولی در آزمون بین المللی Swedex، آزمون دهندگان نیازمند به 60 درصد امتیاز برای بخش های شفاهی و کتبی هستند.

آموزش زبان سوئدی