ایتالیایی
تخصص اصلی
هدف
دسته بندی
جنسیت
نوع مخاطب
سطح
روز
زمان
قیمت
رزرو آنی
جلسه آزمایشی رایگان

استاد زبان آنلاین ایتالیایی

کشور ایتالیا یکی از کشور های مهم اروپا می باشد که بیشترین میراث فرهنگی دنیا در آن هستند. این کشور از لحاظ اقتصادی، مد و فشن، صنعت خودرو و نیز در سایر زمینه ها جز کشور های مهم و توسعه یافته می باشد که شما می توانید با یادگیری زبان ایتالیایی به صورت آموزش آنلاین زبان ایتالیایی از مزایا و فرصت های وابسته به این زبان در زندگی و کار بهره مند شوید. حال در این مطلب، قصد داریم تا شما را راهنمایی کنیم که بتوانید از کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی استفاده نمایید.

مرتب سازی
logo loading spinner

کلاس آموزش آنلاین زبان ایتالیایی صفر تا صد

زبان ایتالیایی یک زبان زیبا و آهنگین است، گویی که در زمان صحبت کردن به این زبان شما در حال آواز خواندن هستید. کشور ایتالیا یکی از کشور های مهم اروپا می باشد که بیشترین میراث فرهنگی دنیا در آن هستند. این کشور از لحاظ اقتصادی، مد و فشن، صنعت خودرو و نیز در سایر زمینه ها جز کشور های مهم و توسعه یافته می باشد که شما می توانید با یادگیری زبان ایتالیایی به صورت آموزش آنلاین زبان ایتالیایی از مزایا و فرصت های وابسته به این زبان در زندگی و کار بهره مند شوید. حال در این مطلب، قصد داریم تا شما را راهنمایی کنیم که بتوانید از کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی استفاده نمایید.

کلاس آنلاین زبان ایتالیایی

آموزش آنلاین یکی از بهترین روش های آموزش زبان ایتالیایی می باشد که امروز در کلاس های آنلاین زبان ایتالیایی بستر های آموزشی جدیدی متولد شده ‌اند که امکانات بی ‌نظیری برای برگذاری کلاس های آنلاین در بر دارند. در گذشته کلاس های آنلاین در بین مردم اصلا رایج نبود چون سرعت و کیفیت اتصال اینترنت بسیار بد بود ولی در حال حاظر اتصال بسیار بهتر شده است و علاقه مندان به آموزش آنلاین زبان ایتالیایی در سراسر کشور به راحتی می توانند در سایت های معتبر آموزش ببینند. افرادی که قصد شرکت در کلاس های آنلاین را دارند، ابتدا باید مراحل زیر را پشت سر بگذارند تا بتوانند پذیرش شوند.

آن مراحل عبارت اند از:

-در مرحله اول شما مشاوره می شوید تا کارشناسان بتوانند سطح شما در زبان ایتالیایی را در یابند و بر اساس آن کلاس شما را تعیین کنند.

-بعد از مشاوره برای تعیین سطح در یک مصاحبه آنلاین شرکت می کنید تا سطح زبان تان به صورت قطعی مشخص شود البته اگر از صفر می خواهید آموزش آنلاین زبان ایتالیایی را شروع کنید، نیازی به تعیین سطح نیست.

-بعد از اینکه سطح شما تعیین شد، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. فرم ثبت نام بصورت آنلاین برای شما ارسال خواهد شد که پس از اینکه آن را تکمیل کردید، برای کارشناسان در سایت مدنظرتان ارسال کنید.

پس از ارسال فرم ثبت نام، از سایت فایل دانلود نرم افزار را دریافت می کنید و روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب کنید تا بتوانید از آن جا در تمامی کلاس آنلاین زبان ایتالیایی شرکت نمایید.

آموزش زبان ایتالیایی

نحوه یادگیری زبان ایتالیایی آنلاین چگونه است؟

در سایتی که شما به آن مراجعه می کنید، قطعا تمامی اساتید با روش های نوین تدریس در حالت حضوری و آنلاین را انجام خواهند داد و با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی براساس شرایط و نوع درس به تدریس موضوعات زبان ایتالیایی می پردازند. همچنین در اکثر سایت های معتبر، فیلم های آموزشی از یادگیری زبان ایتالیایی آنلاین در سایت می گذارند تا افرادی که نتوانستند به هر دلیلی در کلاس حضور داشته باشند، بتوانند فیلم آموزشی ضبط شدهء آن را نگاه کنند. در دوره های ایتالیایی هم به صورت آنلاین و به صورت حضوری از کتاب نوو اسپرسو Nuovo Espresso به عنوان کتاب اصلی برای تدریس و La Lingua Italiana Stranieri به همراه نمونه سوالات و کمک آموزشی زبان ایتالیایی استفاده می کنند.

از آنجایی که این کتاب ها از جمله بهترین و جدید ترین منابع آموزشی زبان ایتالیایی در دنیا هستند، به دانشجوییان این زبان کمک بسیار زیادی می کنند تا بتوانند به راحتی به یادگیری زبان ایتالیایی آنلاین ادامه دهند. همچنین این کتاب ها تمامی مهارت های زبانی را به خوبی پوشش می دهند. کلاس های گروهی در هر ترم، دارای 14 جلسه هستند که در پایان هر ترم دانشجویان می بایست در یک امتحان کتبی شرکت کنند تا برای ورود به ترم بعد، بتوانند حداقل میزان نمره مورد نظر را دریافت نمایند. این کلاس ها به هر دو صورت حضوری و آنلاین، به شکل های ترمیک، نیمه فشرده، فشرده و فوق فشرده برگزار خواهند شد که بسته به نیاز داوطلب می باشد.

آموزش زبان ایتالیایی