کره ای
تخصص اصلی
هدف
دسته بندی
جنسیت
نوع مخاطب
سطح
روز
زمان
قیمت
رزرو آنی
جلسه آزمایشی رایگان

استاد زبان آنلاین کره ای

آموزش آنلاین زبان کره ای بدون شک می تواند یک چالش جدی برای شما باشد. می دانیم یادگیری زبان های آسیای شرقی به ویژه زبان کره ای, ژاپنی و چینی و … دارای دشواری های خاصی می باشد، ولی شما با انتخاب یک سایت معتبر و مناسب که در این زمینه فعالیت دارد، می توانید به سطح پیشرفته زبان کره ای برسید. تنها این راه نیازمند داشتن تعهد, صرف زمان و از همه با اهمیت تر استفاده از روش درست یادگیری زبان کره ای می باشد تا شما بتوانید به راحتی به این زبان سخن بگویید .

مرتب سازی
logo loading spinner

کلاس آموزش آنلاین زبان کره ای صفر تا صد + فوق فشرده

آموزش آنلاین زبان کره ای بدون شک می تواند یک چالش جدی برای شما باشد. می دانیم یادگیری زبان های آسیای شرقی به ویژه زبان کره ای, ژاپنی و چینی و … دارای دشواری های خاصی می باشد، ولی شما با انتخاب یک سایت معتبر و مناسب که در این زمینه فعالیت دارد، می توانید به سطح پیشرفته زبان کره ای برسید. تنها این راه نیازمند داشتن تعهد, صرف زمان و از همه با اهمیت تر استفاده از روش درست یادگیری زبان کره ای می باشد تا شما بتوانید به راحتی به این زبان سخن بگویید .

کلاس زبان کره ای آنلاین

پیدا کردن یک دوره آموزش آنلاین زبان کره ‌ای، اصلا کار راحتی نیست. به خصوص اینکه فضای برگزاری کلاس به گونه ‌ای برگذار شود که تمامی افراد در هر کجای دنیا بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. در سایت اتیچر، آموزش آنلاین زبان کره‌ ای با کیفیت بسیار بالا ارائه خواهد شد. این کلاس ها به گونه ‌ای می باشند که در این دوره از تمامی اساتید مجرب و هم چنین کارشناسان آموزش زبان کره ‌ای استفاده می‌ شود. برگزاری کلاس‌ ها به صورت آنلاین در فضای پلتفرم اختصاصی این موسسه، باعث شده است که اکثر افراد به راحتی از اقصی نقاط کشور در این دوره ها شرکت نمایند.

ویژگی ‌های آموزش آنلاین زبان کره ای

یکی از مهم ‌ترین ویژگی هایی که در این موسسه به وضوح دیده می‌ شود، در خصوص کیفیت آموزش کلاس ‌ها می باشد. آموزش ‌ها با جدید ترین تکنیک‌ های آموزشی ارائ ه خواهند شد و به همین سبب روش ‌های آموزش بسیار نوین و جذاب می باشند. در دوره آموزش آنلاین زبان کره‌ ای، تنها از اساتیدی استفاده می ‌شود که دارای مدارک معتبر بین ‌المللی بوده و همچنین تجربه چندین ساله در آموزش داشته باشند.

در دوره ‌های آموزش آنلاین زبان کره ‌ای، جلساتی به نام جلسات پشتیبانی وجود دارند که زبان آموزان انتقادات و مشکلات خود را به راحتی می توانند با اساتید مطرح نمایند که این امر باعث افزایش کیفیت کلاس ‌ها خواهد شد. در ادامه ویژگی ‌های دوره آموزش زبان کره ‌ای را به صورت دقیق ‌تر بررسی خواهیم کرد تا با آن ها آشنا شوید.

آن ویژگی ها عبارت اند از:

-برگزاری کلاس‌ های آنلاین با استفاده از پلتفرم اختصاصی موسسه که امکان شرکت در این کلاس‌ها را برای تمامی زبان ‌آموزان در سراسر کشور را فراهم می کند.

-استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید

-مکالمه محور بودن کلاس ‌های آموزشی آنلاین

-متخصص برگزاری دوره ‌های آموزش زبان کره ای به کودکان و افراد سن بالا

-پشتیبانی و مشاوره ‌های 24 ساعته به صورت آنلاینا

-آزمون تعیین سطح 4 مهارتی به صورت انلاین

-نظارت تمام‌ وقت بر روی کیفیت برگزاری کلاس‌ های خصوصی و گروهی آنلاین

-برگزاری کلاس‌ های آنلاین با کیفیت و شبیه ساز کلاس های حضوری

-ارسال اساتید درب منزل و یا محل کار زبان ‌آموزان

آموزش زبان کره ای

روش یادگیری زبان کره ای

یادگیری این زبان بسیار ساده است فقط نیاز است به صورت مداوم تکرار شود. شما می توانید برای یادگیری زبان کره ای، از روش های زیر استفاده کنید تا با کمک دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای بتوانید در زمان کمی به این زبان مسلط شوید.

نوشتن نشانه ها و تلفظ صدا های حروف کره ای

اگر زمانی را برای نوشتن نشانه ها و تلفظ صدا های شان قرار دهید، به راحتی می توانید یک ارتباط سمعی و بصری مناسبی با آن ها برقرار نمایید.

نوشتن کلمات ساده و پرکاربرد

برای آموزش آنلاین زبان کره ای، شما می توانید کلمات را به شکلی ساده نوشته و بدون در نظر گرفتن سطح زبان تان آن ها را به صورت مداوم ادامه دهید و تکرار کنید. حتی در صورت تسلط به صدا ها و حرکت ها نوشتن، هرگز از تکرار آن ها دست نکشید تا به خوبی ملکه ی ذهن تان شوند.

استفاده از پوستر فیلم های کره ای

اگر سطح زبان شما ابتدایی باشد، استفاده از پوستر فیلم های کره ای برای تان بسیار مفید خواهد بود. کلمات موجود در پوستر ها، اکثرا آسان می باشند و اصیل بودن محتوا ها می تواند کمک بسیار زیادی به شما در آموزش آنلاین زبان کره ای کنند.

خواندن داستان های کره ای

برای آموزش آنلاین زبان کره ای، خواندن متن بسیار مفید و موثر خواهد بود. در صورتی که سطح زبان تان مبتدی یا متوسطه است، حتما روزانه 5 الی 10 دقیقه یک متن بلند کره ای مطالعه کنید. در ابتدا می توانید متن هایی با سطح ساده را انتخاب نمایید و سپس به خواندن متن های دشوار تر در این زمینه بپردازید. با انجام مداوم این کار در مدت کمی می توانید بدون توقف مطالعه کنید.

فواید یادگیری الفبای زبان کره ای

یادگیری الفبای یک زبان برای خواندن آن زبان، امری بسیار ضروری خواهد بود. با یادگیری سریع الفبای کره ای، روند آموزش آنلاین زبان کره ای نیز سریع تر می باشد. الفبای رومن در ارتباط با یادگیری این زبان، دارای یک سری محدودیت هایی می باشد که ممکن است سبب اشتباه در تلفظ شده و یک ابزار غیر ضروری محسوب شود. در نتیجه توصیه ما به شما این خواهد بود که از این حروف فاصله بگیرید.

آموزش زبان کره ای