مدرسی برای نمایش وجود ندارد

کلاس کره ‌ای

فرهنگ کره‌ای در چند سال اخیر به واسطه گروه‌های موسیقی این کشور در تمام دنیا علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است. علاقه‌مندانی که حاضرند برای یادگیری زبان کره‌ای وقت بگذارند تا با فرهنگ و هنر این کشور آسیای شرقی بیش‌تر آشنا شوند. در پلتفرم اُتیچر این امکان را دارید تا بتوانید کلاس آنلاین زبان کره ای را انتخاب کرده و مسیر یادگیری کره‌ای را شروع کنید. کلاس آنلاین کره ای اُتیچر وابسته به هیچ زمان و مکانی نیست. در هر کجای دنیا که هستید می‌توانید مدرس زبان کره‌ ای را انتخاب و کلاس خود را شروع کنید.

فواید یادگیری زبان کره ای

یادگیری زبان کره‌ ای می‌تواند شما را به صورت مستقیم با فرهنگ جذاب کره‌ای آشنا کند. از طرفی حضور در کلاس استاد زبان کره ای می‌تواند شما را برای زندگی در این کشور، پیدا کردن و موقعیت تحصیلی آشنا کند. بیش‌ترین علاقه زبان‌آموزان زبان کره‌ای، آشنایی با فرهنگ و به خصوص گروه‌های موسیقی این کشور است.

چطور آموزش آنلاین زبان کره ای را شروع کنیم؟

برای آموزش زبان کره ای به صورت آنلاین کافی است از بین لیست مدرسان، معلم زبان کره ای انلاین را انتخاب کنید. جلسه اول آموزشی اکثر مدرسان عموماً رایگان است و می‌تواند دید خوبی درباره توانایی مدرس زبان به شما بدهد.

قیمت کلاس کره ای انلاین چقدر است؟

تدریس زبان کره ای اساتید اُتیچر قیمت‌های متفاوتی دارد. کلاس آموزش زبان کره ای با قیمت‌های متفاوتی برگزار می‌شود. بنابراین هر زبان‌آموز می‌تواند متناسب با بودجه و معیارهای خود معلم زبان کره ای خود را انتخاب کند.

تعیین سطح زبان کره‌ای چطور در اُتیچر انجام می‌شود؟

بسیاری از علاقه‌مندان زبان کره‌ای به صورت خودخوان تا حدی با این زبان آشنا هستند و به دنبال یک سایت تعیین سطح زبان کره ای رایگان می‌گردند. در حال حاضر در وب فارسی چنین امکانی وجود ندارد اما در جلسه آزمایشی رایگان کلاس زبان کره ای می‌توانید نسبت به تعیین سطح با کمک استاد اقدام کنید.

آموزش زبان کره ای برای کودکان

اموزش انلاین زبان کره ای فقط برای بزرگ‌سالان نیست! اگر فرزند کودک یا نوجوان شما به زبان کره‌ای علاقه مند است می‌توانید با انتخاب استاد کره ای، مسیر یادگیری فرزند دلبندتان در مسیر یادگیری کره‌ای را آغاز کنید.

چند نکته برای یادگیری موثرتر زبان کره‌ای

در آموزش آنلاین کره ای خود را محدود به کلاس‌های آنلاین نکنید. مهم‌ترین نکته در یادگیری هر زبانی، هدف یادگیری زبان است. اگر برای آموزش کره ای آنلاین، یک هدف مشخص تعیین کنید، مسیر زبان راحت‌تر می‌شود. جدای از کلاس باید چند ساعت را به صورت منظم صرف یادگیری زبان کره‌ای کنید. آموزش کره ای یا هر زبان دیگری ارتباط مستقیمی با مدت زمانی است که زبان‌آموز صرف می‌کند. بنابراین باید با ابزارهای مختلفی نظیر سایت های آموزش زبان کره ای، اپلیکیشن‌ها، فیلم و موسیقی ذهن‌تان را برای مدت طولانی با زبان کره‌ای درگیر کنید. هیچ کدام از روش‌های آموزش کره‌ای بدون استمرار زبان‌آموز موثر نخواهد بود.

آموزش زبان کره ای از مبتدی تا پیشرفته

اُتیچر بهترین سایت اموزش زبان کره ای نیست! ما در اُتیچر تمام تلاش خود را می‌کنیم تا فضایی مناسب را برای زبان‌آموز و مدرس ایجاد کنیم. کلاس زبان کره ای آنلاین در طی سال‌های گذشته به بسیاری از افراد کمک کرده تا به رویای خود که آشنایی با زبان کره‌ای است دست پیدا کنند. شما نیز می‌توانید با استفاده

کلاس آنلاین آموزش زبان کره ای در اُتیچر مسیر یادگیری کره‌ای را آغاز کنید.

 • یادگیری زبان کره‌ای چقدر زمان می‌برد؟

  با صرف دو ماه می‌توانید به صورت بسیار مقدماتی با این زبان آشنا شوید اما برای یادگیری بیش‌تر باید حداقل 1 سال زمان صرف کنید.

 • سایت آموزش زبان کره ای رایگان وجود دارد؟

  با صرف دو ماه می‌توانید به صورت بسیار مقدماتی با این زبان آشنا شوید اما برای یادگیری بیش‌تر باید حداقل 1 سال زمان صرف کنید.

 • یادگیری زبان کره‌ای چقدر زمان می‌برد؟

  در وب فارسی چنین خدماتی وجود ندارد اما با مطالعه مقالات اُتیچر می‌توانید با راه‌های یادگیری زبان کره‌ای آشنا شوید.

 • معلم کره ای خود را چطور در اُتیچر انتخاب کنیم؟

  در همین صفحه می‌توانید لیست کامل مدرسین زبان کره‌ای را مشاهده و بر اساس نظرات و فیلترهای مختلف بهترین معلم کره‌ ای را انتخاب کنید.