تدریس حرفه‌ای زبان را با استفاده از پلتفرم اُتیچر تجربه کنید

تدریس حرفه‌ای زبان را با استفاده از پلتفرم اُتیچر تجربه کنید

اُتیچر پلتفرمی است که با استفاده از آن می‌توانید در زمان و مکان دلخواه‌تان به زبان‌آموزان ایرانی و خارج از کشور درس بدهید. کار کردن با اُتیچر، درآمد شما از تدریس را چند برابر درآمد فعلی‌تان خواهد کرد

اطلاعات بیشتر
ثبت نام به عنوان استاد
+15000
خدمات ما

چرا تدریس در اتیچر را انتخاب کنیم؟

در زیر بخشی از خدمات و ویژگی‌های پلتفرم اتیچر را خواهید دید

پروفایل اختصاصی

شما به عنوان استاد زبان، در اُتیچر یک پروفایل اختصاصی خواهید داشت که در آن می‌توانید خودتان را به صورت کامل معرفی کنید. امکان اضافه کردن ویدیوی معرفی هم دارید.

پشتیبانی 24 ساعته

ما به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستیم. هر زمان که در کار کردن با پلتفرم اُتیچر به مشکلی برخوردید یا سوالی داشتید، کافی است با ما تماس بگیرید.

تدریس با قیمت دلخواه

در اُتیچر این شما هستید که قیمت هر جلسه‌ی کلاس را تعیین می‌کنید. زبان‌آموزان با در نظر گرفتن میزان سابقه و کیفیت تدریس به شما اعتماد می‌کنند و کسب درآمد می‌کنید.

کلاس‌های گروهی و سمینار

در اُتیچر می‌توانید کلاس‌های گروهی برگزار کنید و چندین نفر را به صورت هم‌زمان به کلاس‌تان بیاورید. با استفاده از قابلیت وبینار اُتیچر می‌توانید سمینار زبان آنلاین برگزار کنید.

تقویم اختصاصی قابل نمایش

زمان‌های آزادتان برای تدریس را به زبان‌آموزان نمایش دهید تا آنها پس از دیدن زمان‌های قابل انتخاب، کلاس رزرو کنند. اُتیچر به شما اجازه می‌دهد تنها در زمان‌های مورد نظرتان کار کنید.

برندسازی آموزشگاه

هنگامی که در اُتیچر کار می‌کنید، دیگر محدود به یک محله یا حتی یک شهر نیستید. اُتیچر این امکان را به شما می‌دهد تا در سطح کشوری و حتی فراتر از آن دیده شوید و زبان‌آموز جذب کنید.

ویژگی‌ها و امکانات

امکانات و ویژگی‌های پروفایل استاد زبان

تقویم آموزشی اختصاصی

شما در اُتیچر یک تقویم قابل شخصی‌سازی دارید که با استفاده از آن می‌توانید زمان‌های موردنظرتان برای تدریس را مشخص کنید.

معرفی ویدیویی

اُتیچر به شما این امکان را می‌دهد تا خودتان را در قالب یک ویدیوی کوتاه معرفی کنید و تسلط زبانی‌تان را به دیگران نشان دهید.

پیام رسان اختصاصی

با زبان‌آموزان به صورت کاملا شخصی گفتگو کنید و درباره‌ی نیازهای آموزشی، تکالیف درسی و مسائل مرتبط تعامل داشته باشید.

امتیازگیری و دریافت بازخورد

زبان‌آموزان به شما و کیفیت کارتان امتیاز می‌دهند. به مرور و با به دست آوردن امتیاز بیشتر، به عنوان یک مدرس باکیفیت شناخته می‌شوید.

کیف پول مجازی

با استفاده از کیف پول مجازی، درآمد کلاس‌هایتان را از اُتیچر را دریافت می‌کنید و هزینه‌های جاری مربوط به کلاس‌ها را می‌پردازید.

مدیریت دریافت شهریه کلاس‌ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید

سؤالات متداول

سؤالاتی که شاید در ذهن شما هم باشد

مهم‌ترین سؤالاتی را که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد در زیر مشاهده کنید
پشتیبانی 91005453-021
سؤال دیگری دارید؟ با ما تماس بگیرید
Question-vector
برای فعالیت به عنوان استاد در اُتیچر چقدر باید پرداخت کنم؟

ثبت‌نام شما استاد عزیز در اُتیچر کاملا رایگان است. تنها هزینه‌ای که شما به عنوان استاد به اُتیچر می‌پردازید، درصد مشخصی از هزینه‌ی هر کلاس به عنوان کمیسیون است.

اُتیچر هزینه‌ی کلاس‌ها را چطور به من پرداخت می‌کند؟

درآمد شما در اُتیچر با توجه به میزان فعالیت‌تان می‌شود. هزینه‌‌ی کلاس‌هایی که برگزار می‌کنید، در کیف پول اُتیچر شما جمع می‌شود. موجودی کیف پول اُتیچر در پایان هر ماه به شماره شبایی که در حساب کاربری‌تان معرفی کرده‌اید، واریز خواهد شد.

مدت زمان هر کلاس چقدر است؟
مدت زمان نوع کلاس
۳۰ دقیقه کلاس آزمایشی
۶۰ دقیقه کلاس خصوصی
۹۰ دقیقه ۹۰ دقیقه
۳۰ - ۱۸۰ دقیقه کلاس اختصاصی
۳۰ - ۱۸۰ دقیقه دوره خصوصی و گروهی
در چه ساعت‌هایی از روز باید تدریس کنم؟

زمان تدریس را خودتان تعیین می‌کنید. شما به عنوان استاد در اُتیچر، تقویم اختصاصی خودتان را خواهید داشت و می‌توانید در آن مشخص کنید که چه روزها و چه ساعت‌هایی از روز را تدریس می‌کنید.

آیا باید به دنبال زبان‌آموز بگردم؟

یکی از مزایای اُتیچر برای استادهای زبان این است که دغدغه‌ی پیدا کردن زبان‌آموز را برای آنها حذف می‌کند. شما تنها خودتان را معرفی می‌کنید و در میان استادهای حاضر در اُتیچر دیده می‌شوید. زبان‌آموزان حاضر در اُتیچر، خودشان به سراغ‌تان می‌آیند و شما را انتخاب می‌کنند. با این حال همواره می‌توانید برای رشد سریع‌تر حساب کاربری‌تان، زبان‌آموزانی را در حال حاضر با آنها کار می‌کنید به اُتیچر بیاورید.

آیا در اُتیچر استخدام می‌شوم؟

اُتیچر استادهای زبان را استخدام نمی‌کند؛ بلکه بستر پایداری را برای کسب درآمد در اختیار آنها قرار می‌دهد. شما خودتان را از طریق حساب کاربری‌تان به زبان‌آموزان معرفی و آنها را قانع می‌کنید با شما کلاس آزمایشی رایگان بردارند. با نشان دادن عملکرد باکیفیت در کلاس‌های آزمایشی، رضایت زبان‌آموزان برای شرکت در جلسه‌های پولی را به دست خواهید آورد.

برای استاد شدن ثبت نام کنید
ثبت نام در اُتیچر
close

+98
شرایط و قوانین استفاده از سایت اُتیچر را مطالعه کرده‌ام و می‌پذیرم.
قبلا در اُتیچر ثبت نام کرده‌اید؟ برای ورود کلیک کنید