پروفایل مدرس
شاهین ثابت قدم

شاهین ثابت قدم

47
کلاس برگزارشده
3
زبان آموز
5
20 نظر
11
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

درود بر زبان آموزان عزیز
-
شاهین ثابت قدم هستم. لیسانس مهندسی صنایع دارم و سالها سابقه برنامه ریزی؛ کنترل پروژه و همکاری با وزارت صنایع و ارتباط با شرکت های بین المللی و افراد خارجی را دارم. در سالیان اخیر به ۱۵ کشور دنیا سفر نمودم و موارد ذکر شده سبب شد رابطه مستمری با زبان انگلیسی داشته باشم.
-
حدود 12 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی دارم. در سالیان اخیر با موسسات معتبری همچون موسسه پردیسان و مجتمع فنی تهران؛ سابقه همکاری به عنوان مدرس آیلتس و مدرس دوره های ترمیک از پایه تا پیشرفته داشته ام و در حال حاضر مدرس مجتمع فنی شعبه مرکزی سعادت آباد تهران هستم و همزمان به صورت خصوصی هم زبان انگلیسی تدریس می نمایم. گواهینامه دوره تربیت مدرس زبان(TTC) را دارم. نمره ۷.۵ مکالمه در آزمون آیلتس کسب کرده ام و کاملا با ساختار آزمون آیلتس آشنا هستم و جزوات عالی و انحصاری مخصوص خودم را برای تدریس متفاوت آیلتس به خصوص در بخش اسپیکینگ دارم. در حال حاضر هم در حال دفاع از پایان نامه و اخذ مدرک بین المللی تدریس زبان(TESOL) از کالج لندن هستم.
-
کتاب مورد استفاده من جهت تدریس زبان عمومی از پایه American English File هست و مکمل آن جزوات آموزشی گرامر به شما ارایه می نمایم. برای آیلتس به خصوص بخش اسپیکینگ جزوات انحصاری دارم که به راحتی سطح مکالمه شما رو متحول می نمایم.
-
ضمنا گنجینه ای ارزشمند از فایل های صوتی غیرقابل دانلود از اینترنت مرتبط با زبان عمومی و آیلتس دارم که مناسب با سطح شما در اختیار شما قرار می دهم تا قدرت لیسنینگ شما همزمان تقویت بشود و همچنین کلیپ های آموزشی مناسب با سطح شما به عنوان مکمل کلاس در اختیار شما قرار داده خواهد شد.
-
در صورت علاقه مندی شما؛ کتابی مکمل برای یادگیری کلمات کاربردی و روزمره انگلیسی به شما معرفی می شود و همزمان با کتاب اصلی بر روی آن کار خواهد شد که سبب تقویت دایره واژگان شما خواهد شد.
-
با من میتوانید سبک متفاوتی در زبان آموزی رو تجربه کنید با در نظر گرفتن این موضوع که من توجه زیادی به جزییات دارم و با حوصله موضوعات تدریس شده رو بارها مرور می نمایم تا مطلب در ذهن شما کامل جا بگیرد. به تلفظ صحیح کلمات انگلیسی تاکید زیادی دارم و به کسب رضایت مشتری معتقد هستم.
-
جلسه آزمایشی را به صورت رایگان در خدمت شما هستم تا هم با اخلاق خوبم و هم با نحوه تدریسم در فرصت کوتاه آشنا بشوید.
-
یک نکته طلایی اینکه یک چارت آموزشی جهت آموزش زبان عمومی از پایه تا پیشرفته در اختیار شما قرار می دهم تا بدانید با چه میزان صرف زمان و با چه میزان هزینه به چه سطحی در زبان انگلیسی خواهید رسید و به راحتی برنامه ریزی کوتاه مدت یا بلند مدت نمایید.
-
روی من برای یادگیری زبان از پایه تا پیشرفته حساب کنید.
-
سپاسگزارم از توجه شما
شاهین ثابت قدم
-

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
سعید ملک عباسلو
عالی
08 خرداد5
سعید ملک عباسلو
عالی
08 خرداد5
سعید ملک عباسلو
عالی
01 خرداد5
سعید ملک عباسلو
عالی
27 اردیبهشت5
سعید ملک عباسلو
عالی
25 اردیبهشت5
سعید ملک عباسلو
Great
24 اردیبهشت5
امین حبیبی
عالی
18 آذر5
امین حبیبی
عالی
17 آذر5
امین حبیبی
بسیار عالی
12 آذر5
امین حبیبی
عالی
11 آذر5
امین حبیبی
بسیار عالی و با حوصله
08 آذر5
جواد علوی
عالی
03 آذر5
جواد علوی
عالی
31 آبان5
جواد علوی
سلام مطالب کاملا جدیدی آموزش داده شد.
29 آبان5
1