امیر شریفی
رزرو آنی
136
کلاس برگزارشده
15
زبان آموز
5
62 نظر
6.9
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
امیر شریفی هستم. مدرس بازیگری و زبان فرانسه. هفت سال زندگی در شهرهای مختلف فرانسه به من کمک کرده تا بتونم ضمن آشنایی کامل با زبان فرانسه ، فرهنگ روز این کشور را نیز فرا بگیرم و آماده ی انتقال آن به زبان آموزان عزیز باشم.
با گذراندن دوره های مختلف عمومی آموزش و تخصصی در زمینه آموزش زبان و بازیگری ، آموختم که آموزش دادن زبان ترکیبی از توانمندی های مدیریتی، زبان شناسی و هنری را لازم دارد. به همین دلیل با گذراندن دوره های مدیریتی آنلاین از سایت های برتر کشور فرانسه نظیر OPEN CLASSROOMS سطح توانایی های خود را بهبود بخشیدم و در مقام یادگیری به روز باقی ماندم.
مهمترین قسمت آموزش انتخاب هدف و حرکت در مسیر هدف زبان آموز است. هر چند به صورت ثابت از یک متود آموزشی جدید و هیجان انگیز ، ATELIER ، استفاده می کنم اما به طور قطع در جزئیات و تمرینات جنبی هر زبان آموز برای اهدافش آماده خواهد شد.
متود Atelier با رویکرد communic'actionnelle شما را فردی در جامعه ی فرانسه فرض می کند. من نیز به همین منظور به هیچ عنوان در کلاس ها فارسی صحبت نخواهم کرد و با استفاده از تسلط خود در اجرا کمک خواهم کرد که بتوانید آن چه را متوجه نمی شوید حدس بزنید؛ که این خود به شما کمک می کند کلمات و جملات را با تکرار و ممارست به حافظه ی بلند مدت شما راه یابد. از ویژگی های فردی خود می توانم به صبوری و عدم قضاوت اشاره کنم که حاصل بیش از 10 سال فعالیت در حوزه ی کودکان و نوجوانان است. ضمن این که در تدریس بازیگری و مطالعات جانبی به متود روانشناسی ( تحلیل رفتار متقابل ) علاقه مند شدم که ریشه ی علمی کودک درون است. کلاس اینجانب در واقع پاسخ به این سوال است که چرا کودکان راحت تر زبان را یاد می گیرند؟
شما می توانید به مدت نیم ساعت کلاس را تست کنید و بعد برای رزرو کلاس تصمیم بگیرید.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها