نوشین شکرالهی
286
کلاس برگزارشده
104
زبان آموز
4.9
66 نظر
5.2
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
نوشین شکرالهی هستم فارغ التحصیل مقطع دکتری رشته نرم افزار از دانشگاه حاجت تپه آنکارا.از مقطع کارشناسی ارشد در ترکیه تحصیل کردم .در حال حاضر مدیر مجموعه آموزشی تی نی تی در ارومیه هستم که در زمینه برگزاری ازمونهای آمادگی کشور ترکیه فعالیت می کنه.

حدود ۱۶ سال هست که در ایران و ترکیه مشغول به تدریس ترکی استانبولی و درس یوس هستم. مدرک سی وان دانشگاه آنکارا با نمره 100 رو دارم و در حین تحصیلم در ترکیه ، مدرس بین المللی زبان ترکی در مرکز تومر دانشگاه آنکارا بودم. برای تحصیل در مقطع کارشناسی و رشته های پزشکی ترکیه بایستی وارد ازمون یوس بشید که شامل ریاضی ، تست هوش و هندسه میشه.

افرادیکه قصد یادگیری زبان استانبولی رو دارن میتونن در کوتاهترین زمان ممکن ، بر چهار مهارت مکالمه ، گرامر ، بخش شنیداری و بخش نوشتاری این زبان مسلط بشن و بتونن مدرک تومر دانشگاه آنکارا رو دریافت کنن که یکی از معتبرترین مدارک ترکی استانبولی محسوب میشه.و برای تحصیل و کار در کشور ترکیه مورد نیازه.

دانش آموزانی که دوست دارن در رشته های پزشکی ، دندان یا دارو قبول بشن ولی تو ایران نتونستن موفق بشن ، میتونن در آزمون ورودی کشور ترکیه شرکت کنن. این آزمون یوس نام داره که شامل 80 سواله. از سه بخش تست هوش ، ریاضی و هندسه تشکیل شده. سطح آزمون در حد ریاضیات 4 ساله دبیرستانه و داوطلبان کلیه رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی میتونن در این آزمون شرکت کنن. و حتی داوطلبان انسانی هم میتونن با این آزمون وارد رشته های پزشکی بشن.
من با سابقه 16 ساله تدریس شما عزیزان رو برای رسیدن به موفقیت آماده می کنم.
YÖS-TÖMER-IQ-MATH-TURKISH
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها