پروفایل مدرس
Teacher Madi

Teacher Madi

رزرو آنی
1
کلاس برگزارشده
0
زبان آموز
0
0 نظر
0
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

با سلام
به پرفایل من خوش آمدید 😊

تحصيلات:

من دانش آموخته رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم و مدرک تیسول(گواهی تدریس زبان انگلیسی به خارجی زبان ها) از یک موسسه در لندن دریافت نمودم.

سابقه کاری:

دو سال استاد زبان انگلیسی (گفتاری) در دانشگاه پینگ شیانگ Pingxiang چین بودم و دانشجوهای من در رشته کارشناسی زبان انگلیسی تحصیل می کردند. 10 سال در موسسات آموزش زبان ایران انگلیسی تدریس کردم . همچنین، از سال 2014 تا حالا بیش از 200 شاگرد که یادگیرنده انگلیسی بوده اند، با من کلاس داشته یا دارند.
پیش زمینه های یادگیری:

از کودکی به زبان و یادگیری هر زبانی علاقمند بودم و برای همین پیشاپیش یادگیری را شروع کرده و با تدریس زبان جلو رفتم. هر روز با شاگردهایی از کشورهای خارجی کلاس آنلاین دارم و گاهی بیشتر از فارسی، زبان انگلیسی در روز صحبت می کنم.

مهارت های زبانی:

زبان های فارسی و ترکی آذربايجانی زبان مادری ام هستند. زبان انگلیسی را به صورت کاملاً روان صحبت می کنم و در محیط صحبت با نیتیوها زندگی کرده ام. همچنین زبان چینی را در حد محاوره های ابتدایی و مکالمه سطح پایین مسلط هستم.

و اما چند نکته:

1. برای برگزاری کلاس باید یک کامپیوتر یا یک لپتاپ و اینترنت پرسرعت در اختیار داشته باشید و انجام کلاس در موبایل ممکن نیست.
2. اکثر کلاسها با نظم و ترتیب خاصی پیش خواهد رفت و برای جمع آوری و نگه داری نکات و محتوا، دسترسی بهGoogle Documents ضروری است.
3. مدت زمان هر کلاس یک ساعت است

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
1