آناهیتا آبادیان
167
کلاس برگزارشده
27
زبان آموز
5
82 نظر
4.6
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام آناهیتا آبادیان هستم و در اروپا- اسلواکی زندگی می کنم. از چهار سالگی آموزش زبان انگلیسی را در آموزشگاه سفیر در ایران شروع کردم و در حال حاضر به مدت ۴ سال در کشور اسلواکی مشغول به تحصیل هستم و در این مدت در مدرسه انگلیسی زبان تحصیل کرده و مهارت خوبی در مکالمه و گرامر زبان انگلیسی دارم.میتونم در pre ielts کمکتون کنم.تجربه من در یاد دادن زبان انگلیسی و اسلواکم خیلی خوب بوده و در المپیاد انگلیسی مدرسه ام چند بار شرکت کردم و دوم شدم. همچنین در مسابقه های بین المللی زبان شرکت کردم و رتبه خیلی خوبی داشتم. روش من در تدریس زبان انگلیسی بر اساس آخرین روش های روز دنیا در مدارس انگلیسی زبان هست.من از ویدیوهای آموزشی برای خواندن ،‌گوش کردن و صحبت کردن استفاده می کنم که سرگرم کننده باشه و یادگیری زبان انگلیسی را آسان می کنه.(:

-
Hello, this is Anahita Abadian, I live in Slovakia and I started learning English when I was 4. I go to an English school and .
i am fluent in English Persian and Slovak. It is a pleasure to help you improve your English skills as well as 'pre IELTS'.(: i love to learn and teach languages and i would love to help you.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها