محمد جواد طورانی
215
کلاس برگزارشده
23
زبان آموز
5
109 نظر
7.4
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
محمد جواد طورانی هستم از سیدنی استرالیا. در دانشگاه مهندسی مکانیک خوندم و همیشه هم به واسطه علاقه شخصی و هم به دلیل محیط کاری و ارتباط با شرکت های بزرگ چند ملیتی با زبان انگلیسی (و یکی دو زبان دیگه!) در تماس بودم و ازش استفاده میکردم. تا اینکه در مسیر مهاجرت با آزمون PTE آشنا شدم. بعد از اینکه با چالش ها و تکنیک های این آزمون دسته و پنجه نرم کردم و با نمره اورال 88 ( اسپیکینگ: 90، لیسنینگ: 90) از پسش بر اومدم، وارد پروسه تدریس شدم. البته نه فقط تدریس صرف بلکه با توجه به تجربه خودم در فراز و نشیب های این مسیر و با توجه به این که این آزمون در ایران جدید و کمتر شناخته شده بود و بچه ها خیلی سر در گم بودن، PTE mentoring رو پایه گذاری کردم که در واقع در اختیار قرار دادن هر آن چیزی است که یک زبان آموز نیاز دارد تا در این آزمون موفق شود، از برنامه ریزی تا همراهی و جهت دهی و پاسخ به سوالات و برطرف کردن نگرانی ها و ...
و اکنون اینجا هستم تا اون رو با شما درمیون بذارم.
نحوه بیان من بسیار گویا و با تمرکز بر جزئیاته! در کنار اینکه در کارم بسیار جدی هستم اما کلا ادم شوخی هستم و کلاس های خشک رو دوست ندارم پس اگه دنبال یه استاد اخموی جدی هستین من به درد شما نمیخورم!
در کلاس، آزمون PTE رو از صفر با هم بررسی میکنیم. برای این کار از پرزنتیشن های جذاب و گویا استفاده میکنم تا هم جامع ترین اطلاعات مربوط به هر تسک رو به خلاصه ترین و گویا ترین شکل ممکن به شما انتقال بدم و هم زیبایی تصاویر روند کلاس رو پویا تر و جذاب تر کنه!
در ادامه هر تسک رو کاملا آموزش میدم و موثرترین تکنیک های پاسخگویی به اون رو با شما در میون میذارم. با کمک این تکنیک ها میتونید مثل صدها زبان آموزی که تا الان از اونها استفاده کردن و موفق شدن، بالاترین نمرات رو در این تسک ها به دست بیارید!
اما تدریس من فقط به کلاس خلاصه نمیشه! بلکه شما باید به صورت روزانه برای من تمریناتتون رو ارسال کنید. من اونها رو بررسی میکنم و بهتون فیدبک میدم. اینجوری هم شما و هم من خیالمون راحت میشه که تکنیک ها رو کاملا درست یاد گرفتید و در مسیر درست هستید!
اگه فکر می کنید که با پایان دوره من شما رو به حال خودتون رها میکنم سخت در اشتباهید! بعد از این که دوره تموم شد، شما در یک گروه تلگرام عضو خواهید شد. در این گروه بیش از 1000 نفر که همه اونها مثل شما داوطلب آزمون PTE هستند حضور دارند و در حال آماده شدن برای این آزمون هستند. توی این گروه تمرینات تسک های مختلف به صورت منظم و طبق یک برنامه هفتگی انجام میشه. شما میتونید در زمانهای مشخص شده در برنامه آنلاین باشید و در اون تمرینات شرکت کنید و دوباره از من فیدبک بگیرید. این تمرینات کاملا رایگانه! ضمن اینکه میتونید با دوستان زیادی که هم مسیر شما هستند آشنا بشید و با هم تبادل نظر کنید!
اگه دوست دارین بیشتر بدونید، یه جلسه آزمایشی بوک کنید تا با هم در موردش صحبت کنیم!
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها