سارا رئیسی
4
کلاس برگزارشده
0
زبان آموز
0
0 نظر
0
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام , وقتتون بخیر
سارا رئیسی هستم، مدرس،‌مترجم همزمان و راهنمای گردشگری زبان اسپانیایی .فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد آموزش زبان اسپانیایی از دانشگاه گرانادا-اسپانیا هستم .چهارده سال سابقه تدریس زبان اسپانیایی دارم و در ایران در موسسات متعددی ازجمله موسسه کیش و کانون زبان ایران مدرس و کارشناس بخش بودم . هم چنین آزمونگر رسمی آزمون های بین المللی دله هستم. این موضوع باعث شده تا نقاط ضعف و قوت زبان آموزها و عوامل موثر بر یادگیری و بازدهی اونها رو بهتر از قبل بدونم و در کلاسهام این نکات رو پوشش بدم.
در طول این سال ها، خوشبختانه زبان آموزان موفقی داشتم که از سطح A 1 تا C1 موفق به دریافت دیپلم DELE شدند. به لطف خدا و با تلاش خودشون، افتخار همکاری با تعدادی از این عزیزان رو دارم که به عنوان مدرس ، مترجم یا راهنمای گردشگری فعال هستند.
کلاس های آموزش زبان اسپانیایی با اهداف خاص هم از زمینه های تخصصی کار من هست و امیدوارم که در پیشرفت شما هم رضایت بخش باشه.
ازون جاییکه این روزها بیشتر افراد مشغله های متفاوتی دارند، محتوای کلاس ها و شیوه کار من با توجه به نیاز و شرایط زبان آموز طراحی میشه تا حداکثر یادگیری رو تجربه کنید. کلاس های گروهی و نیمه خصوصی هم با توجه به رسیدن تعداد شرکت کننده ها به حد نصاب قابل برگزاری هست.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها