پروفایل مدرس
لئو لو گراند ژرارد

لئو لو گراند ژرارد

رزرو آنی
101
کلاس برگزارشده
12
زبان آموز
5
26 نظر
4.8
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

مدرس و مترجم بین‌المللی ( زمینه صنعت قیر و سیمان)
فرانسوی اصیل مسلط به انگلیسی به دو بخش British و American/ Australian
6 سال سابقه کاری پیشرفته دارم.
پژوهش گر حوزه ادبیاتی سطح دکترا
طراح مطبوعاتی
زبان عمومی را از کانون زبان ایران شروع کردم بریتانیایی را با فیلم و سریال و موسیقی و بازی پس از گذراندن FCE با مدرس خصوصی ( TTC+) که دوست بنده بود تکمیل کردم.
4 پروژه ترجمه بین‌المللی دارم که از آخر بازرگانی بتون خاورمیانه بود در هتل اسپینانس سعادت آباد و ماقبل آن مبادله داروخانه ای و در آخر برای باز شدن سفارت جدید سواحل عاج دعوت به همکاری شدم.
وبینار های بنیاد خوارزمی هم جزو همکاری های اولیه بنده بود. ( رکورددار 84 نفره آنلاین) دانشگاه علوم تحقیقات فعالیت کردم در رشته فرانسه اما از آنجایی که بیش از اندازه برام ساده بود از استاد دانشگاه خودم دعوت به هم کاری در آموزشگاه قطب راوندی شدم و از آنجا اولین زبان آموز حقوقی را گرفتم با سابقه قبلی. پس از حادثه اتوبوس دانشگاه که با مادرم حضور داشتم تصمیم بر کار کردن گرفتم و دانشگاه را به با احترام ترک کردم.
سپس به شناخت اساتید پرداختم و توسط جناب دکتر شکرانی / سوربونی اصیل تایید شدم تا با او به انتشارات متون خودم تشویق بشم. متون دست نویس انبوهی به هر سه زبان دارم یک نمونه آن ( چند کلمه بغض) بوده که تکمیل نشده چرا که به سبک فارسی قدیم بازاری طراحی شده قصه ی کامل من هم ( طبقه 8 ام ) می‌باشد.
در بند ترجمه تقریباً در همه ی زمینه ها فعالیت داشتم ( ادبیات مرکب ، پژوهشی ، پروژه اسطوره شناسی ، زیر نویس ، متون دانشگاهی خصوصا سطح دکترا و کارشناسی ارشد و....) تعریفی ندارم لذا چندان هزینه ای به جز دانش متون نخواستم دریافت کنم.
زبان را از کودکی با تدریس به مادر بزرگم انگیزه کردم

با طرح CV و رزومه دیگری به این انگیزه بال دادم و با آرزو گفتن به واقعیت تبدیلش کردم
مکان های تدریسم رو نمیشه شمارد
مکان های عمومی ، کتابخانه ، پارک ، خیابان ، بیمارستان ، دانشگاه ، آموزشگاه های زبان فرانسه و انگلیسی در شهر های متفاوت همانند شیراز ، اصفهان ، بالا جاده ، کرد کوه ، گرگان ، بندر گز ، تهران ، ..
( ایران و کانادا) ( پردیسان) ( فرامهر) ( پارسا ) ...
تدریس ها تا جایی که یادم میاد (DELF,DALF, CLF TCF ,TEF ,TEFCanada
FCE , SPOKEN )
طراح سوال هم بودم

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها