فاطمه روحی
رزرو آنی
829
کلاس برگزارشده
68
زبان آموز
4.9
345 نظر
10.2
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام.‌فاطمه روحی هستم. مدرس زبان انگلیسی. دارای مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی و ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه سراسری گیلان. شش سال است که این زبان شیرین رو در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته(A1 ,A2,B1,B2,C1,C2)در آموزشگاه کیش ایر و کلاس های خصوصی به زبان آموزان نوجوان و بزرگسال تدریس میکنم و دوره های تی تی سی در حوزه ی تدریس زبان عمومی و آیلتس هم شرکت کرده ام و در حال حاضر نمره ی ۷.۵ در اسپیکینگ آیلتس رو کسب کرده ام.
به طور کلی کلاس ها مکالمه محور میباشد تا شما بتوانید بدون دغدغه و استرس از دانش زبانی خود استفاده کنید و فرصت صحبت کردن داشته باشید.
علاوه بر کورس بوک، متریال های خارج از کتاب متنوع و جذاب که مربوط به مهارت های لسنینگ و ریدینگ میشود هم طبق علاقه مندی و نیازمندی زبان آموزان ارائه میشود تا زبان انگلیسی بخشی از فعالیت های روزمره ی شما باشد.
میتونم بگم که شاگردان با انگیزه و پشتکار قوی خودشان و راهنمایی های من تونستند به سطح رضایت بخشی از دانش زبانی برسند.من میتونم هم معلم شما باشم و هم مشاور تا مسیر یادگیری و نقاط ضعف و قوتتان رو براتون روشن کنم. پس میتونیم در کنار هم از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببریم.
برای آشنایی بیشتر با من، تعیین سطح و صحبت کردن درباره ی جزئیات کلاس و نحوه ی تدریس میتونید در جلسات آزمایشی شرکت کنید.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها