زینب میرزایی
59
کلاس برگزارشده
4
زبان آموز
5
25 نظر
10.3
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
با سلام. زینب میرزایی هستم. دانش آموخته رشته زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه گیلان.
حدود۱۴ سال هست که مدرس زبان انگلیسی ام که از این مدت، ۱۲ سال اخیر رو در کانون زبان ایران مشغول به تدریس تخصصی در سطح کودکان (۷ تا ۱۲ سال ) هستم.
به عنوان یک معلم بر این باور م که کلاسهای خصوصی این امکان رو به مدرس میدند که سطح و روند کلاس رو بر طبق نیاز و علاقمندی زبان آموز برنامه ریزی کنه تا بتونند با کمک هم کلاس مفیدی رو در پیش رو داشته باشند.
* اگر تمایل دارید فرزند دلبند شما در محیط امن و راحت منزل به یادگیری زبان مشغول باشه من اینجا هستم تا در این مسیر همراه شما باشم.
* در کلاس ها تا جای ممکن و با توجه به سطح زبان آموز سعی میشه که از همون ابتدا به زبان انگلیسی صحبت بشه و همین موضوع باعث میشه در ادامه زبان آموزان سریع تر به مرحله ی تولید زبان و صحبت کردن، که هدف نهایی کلاس های ماست برسند.

* برای سطوح پایه، با آموزش حروف الفبا شروع می کنیم.( پیشنهاد ما این هست که برای این کلاس ها حتما زبان آموزان حروف الفبای فارسی رو فراگرفته باشند و سنشون بالای ۶ سال باشه) در جلسات ابتدایی برای سطح مبتدی، علاوه بر حروف الفبا، زبان آموزان با مجموعه ای از کلمات انگلیسی و همچنین مکالمه های ساده و کاربردی آشنا میشند.

در ادامه، و در سطوح بالاتر، با استفاده از فایل های پاورپوینت شخصی سازی شده، تصاویر و داستان و کلیپ های آموزشی کوتاه علاوه بر علاقمند کردن زبان آموزان، به تقویت ۴ مهارت زبانی می پردازیم.
* داستان خوانی به انگلیسی و آموزش لغات و اصطلاحات جدید از طریق کتاب داستان هم یکی دیگر از روش های پیشنهادی برای سطوح بالاتر هست.
* تمرکز همزمان بر روی یادگیری لغات و فهم گرامر، در کنار تمرین اسپیکینگ ( مهارت صحبت کردن) و لیسنینگ ( مهارت گوش دادن) محیطی مناسب برای پیشرفت همزمان همه ی مهارت های زبانی فرزند عزیز شماست.
* کتاب های مورد استفاده برای این سطح : مجموعه کتابهای Family & Friends
* اگر فرزند شما دوست يا دوستانی داره كه تمايل دارند با هم آموزش زبان رو از ابتدا شروع كنند، من كلاس های گروهی (تا حداكثر 3 زبان آموز) رو پيشنهاد می كنم كه علاوه بر امكان تعامل بيشتر در كلاس، در هزينه ي كلاسی برای شما صرفه جویی خواهد شد.
به امید دیدار شما
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها