مهدیه کمالی راد
رزرو آنی
234
کلاس برگزارشده
29
زبان آموز
5
144 نظر
5.9
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام دوستان.
من مهدیه کمالی راد هستم. مدرسA1,A2,B1,B2، مترجم و راهنمای گردشگری اسپانیایی زبان.
_کارشناس ارشد رشته مطالعات امریکای لاتین از دانشگاه تهران، سال 98 تا 1400
_کارشناس زبان و ادبیات اسپانیایی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران، سال 94 تا 98
_سازنده اپلیکیشن فارسی_اسپانیایی América Latina : شامل مجموعه ای از بانک های اطلاعاتی، دیکشنری ها ، سایت های خبری، معرفی و نحوه ورود به رشته امریکای لاتین

http://cafebazaar.ir/app/?id=appinventor.ai_mahdiekamalirad.Mahdie&ref=share
من با *رتبه دو* کنکور سراسری سال 98 وارد این رشته شدم. دیدگاهم نسبت به رشته این بود که بتونم به کمک اون با فرهنگ، تفاوت های زبانی و بطور کلی مطالعات کشور های اسپانیایی زبان بیشتر آشنا بشم و خودم رو تو زمینه تحقیق و مقاله نویسی به زبان اسپانیایی قوی تر کنم.
من تدریس این زبان رو از ترم چهار م لیسانس تو اموزشگاه های تهران و کرج شروع کردم و بعد در کنار اون تو پلتفرم های انلاین هم شروع به تدریس کردم. سال گذشته تدریس اسپانیایی رو در دانشگاه علامه طباطبایی برای دانشجویان رشته زبان اسپانیایی شروع کردم و در حال حاضر مدرس زبان اسپانیایی یک موسسه مهاجرتی هستم.
من با داشتن تجربه شش ساله تدریس زبان اسپانیایی در کلاس های مختلف گروهی، خصوصی، حضوری، مجازی، فشرده و نیمه فشرده و با اهداف مختلف و از طرفی بدلیل تجربه ی چهار ساله گردشگری و کار کردن و در ارتباط بودن با اسپانیایی زبان ها از کشور های مختلف اسپانیایی زبان باعث شد علاوه بر آپدیت نگه داشتن سطح زبانم با زندگی روزمره و فرهنگی اسپانیایی زبان ها آشنا و آشنا تر بشم.
من همچنین مدتی به عنوان مترجم شفاهی در یک شرکت تولیدات دیجیتال کار کردم. *معتقدم که تو تدریس زبان، توجه به نکات فرهنگی و بکارگیری خلاقیت با توجه به سطح زبان آموز خیلی مهم و پر اهمیته*. همون طور که احتمالا می دونید، *اسپانیایی دومین زبان پرمتکلم دنیاست چرا که در 23 کشور صحبت میشه*. نکته جالب دیگه اینک با یادگیری این زبان میتونید بعد ها راحت تر زبان های خواهر این زبان ( فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، کاتالان و ...) رو یاد بگیرید.

اگر قصد یادگیری این زبان رو دارید، من میتونم به روشی اصولی و در عین حال قابل درک بهتون کمک کنم که این زبان رو یاد بگیرید. علاوه بر این، میتونم تو نوشتن اصولی رزومه کاری و تحصیلی، اماده شدن برای مصاحبه و نگارش نامه های رسمی کمکتون کنم.
خوشحال میشم که شما رو تو جلسات اسپانیایی ببینم.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها