پروفایل مدرس
دکتر کامران رستمی

دکتر کامران رستمی

رزرو آنی
6815
کلاس برگزارشده
409
زبان آموز
5
7903 نظر
17
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

ماهیگیری یاد بگیرید نه وابستگی به مدرس!

بنده کامران رستمی، ( تیچر کامی 😉) دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی، مدرس دانشگاه، سوپروایزر کلاس های عمومی، نیمه خصوصی، خصوصی و آنلاین زبان انگلیسی بین المللی مانند پرپلی و مدرس دوره های تربیت مدرس زبان یا TTC هستم. بیش از 20 سال از عمر 35 ساله خود را وقف تجربه شیرین تدریس و مشاوره یادگیری زبان کردم و این تلاش را مدیون علاقه وافر و طبع کنجکاو و بهره وری از اساتید نامدار ایران چون پروفسور آریان پور هستم. در طی 6 سال گذشته دانش عمیق خود از سیستم های اطلاعاتی 🖥️ و تکنولوژی های آنلاین 🌐 را با متد تدریس موفق حضوری خود آمیخته تا شاید در کنار تدریس حضوری به اساتید و دانشجویان بتوانم از جهت علاقه در مانده وقت آزاد خود کمک حال دوستانی باشم که یادگیری زبان دغدغه اصلی آنهاست نتیجه ای شیرین تر از رسیدن شما به کمال مطلوب و موفقیت و کامیابیتان با فراهم شدن شرایط بهتر زندگی و کاری در ذهن نمی پرورانم، باشد که تجربه ناچیز بنده در تدریس تمام دوره های قدیم و جدید و بلند همتی شما ما را به اهداف خود برساند.

⚠️ تعداد جلسات بالا = حفظ کردن کتاب های ناکارآمد = عدم استقلال فکری و زبانی
تمرکز اصلی من در تدریس، آموزش ماهیگیری به شما به جای صرفاً افزایش تعداد جلسات است. هدف من ارتقای مهارت‌های تفکر شما و رساندن شما به استقلال فکری و زبانی است. این به معنای تمرین و تکرار بی‌هدف یا حفظ بدون درک زبان نیست، زیرا زبان بدون یادگیری نحوه استفاده از آن، بی‌فایده است. یعنی تدریس با استفاده از کتاب های به روز دنیا مبتنی بر نیاز های قرن 21 با تکیه بر استفاده از هوش انتقادی critical thinking و تکنیک حل مساله Problem solving و با استفاده از قدرت خلاقیت و تکنولوژی آموزشی دنیا که پروسه یادگیری را تسهیل میکند انجام خواهد شد. علاوه بر این، هدف از آموزش ارتقاء سطح مکالمه زبان انگلیسی و سایر مهارت های زبان آموزان🌡️متوسط تا پیشرفته میباشد که با توجه به اهداف و نیاز شما با جدیدترین متد زبان انگلیسی و با بکار گیری تمام کتاب های به روز و معتبر دنیا به انتخاب شما شخصی سازی خواهد شد.

دلایل تمرکز بر استقلال فکری و زبانی:
• عدم وابستگی به مدرس: با یادگیری نحوه تفکر مستقل، دیگر نیازی به اتکای صرف به مدرس برای یادگیری نخواهید داشت.
• افزایش اعتماد به نفس: تسلط بر زبان به شما اعتماد به نفس لازم برای برقراری ارتباط موثر در هر موقعیتی را می‌دهد.
• یادگیری مادام العمر: با داشتن مهارت‌های تفکر و زبانی قوی، می‌توانید به طور مستقل به یادگیری زبان ادامه دهید و در طول زندگی خود از آن بهره ببرید.
• کاربرد عملی: تمرکز بر استفاده عملی از زبان در دنیای واقعی، به شما کمک می‌کند تا از دانش خود در موقعیت‌های مختلف استفاده کنید.
به همین خاطر همیشه در تلاش بوده ام تا با استفاده از تکنولوژی تدریس 💯 درصد مدرن و متناسب با زندگی، کار یا تحصیل بهترین و مفرح ترین کلاس را برای شما به ارمغان میاورم.

👈کتاب از شما، تدریس از من! تمام امکانات یک موسسه آموزشی در خانه شما!
پس از انجام تست تعیین سطح آنلاین ، نیاز سنجی و اهداف سنجی پروفایل شخصی دانش پذیر ایجاد میگردد و از بین تمام کتب زبان موجود در دنیا ( 📚💿منابع دوره های جدید که در ایران موجود نیست کامل برای شما ارسال میگردد) بهترین کتاب مناسب با تفاوت های فردی و اهداف ، برنامه زمانی و حتی دوره تکمیلی مرتبط با تخصص، رشته و یا علایق شما انتخاب شده و نمونه کتاب برای انتخاب نهایی شما ارسال و دوره بر اساس نیاز و با انتخاب خودتان طراحی و پورتال LMS شما فعال میگردد تا دسترسی به ویدیوهای آموزشی و فری دیسکاشن رایگان برای شما تسهیل شود.

شخصی سازی صفر تا 100 دوره بر اساس نیازهای فردی:
• برنامه های 12-6-3 هفته‌ای با 20 الی 25 جلسه برای تکمیل یک سطح
• تلفظ امریکایی یا بریتانیایی
• مناسب برای آمادگی آزمون های بین المللی
• و کلی دیگه
پس منتظر چی هستی همین الان یک جلسه آزمایشی رزرو کن تا در موردش صحبت کنیم.

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
مرجان بهبودی
perfect
31 اسفند5
سارا هزاوه
so profesional teacher, so useful and funny class, i recommend every one
13 اسفند5
* *
very good
10 بهمن5
* *
very good
09 دی5
سمیرا منصوری
سلام به همه زبان آموزان عزیز؛ این نظر بعد از دومین جلسه ام آموزشی م با تیچر کامی بود ولی تو همین دو جلسه تفاوت کیفیت و مدل آموزشی جذاب ایشون برای من کشش واسه ادامه کلاس ها ایجاد کرده و تایم و انرژی که میذارن به همراه سبک منحصر به فردشون در اهمیت به شخصیت و ؛؛اهداف زبان آموز باعث شده تا بیشترین بهره وری حاصل بشه؛ حالا بعد از جلسه دهم هم میام و نظرم کاملتری رو برای دوستان دیگه میگم امیدوارم کمک کننده باشه ،
03 دی5
احسان مصباح
یکی از بهترین اساتید زبانی که تا حالا داشتم، و بسیار برای ایشان مهم هست که کلاس مفید باشه
27 آذر5
Reyhane J
I should be thankful, Teacher Kami is really professional
27 آذر5
Parsa Attari
beeeest:)))))
26 آذر5
محمدعلی ترابی
Dr. Rostami is the best teacher I have ever had.
20 آذر5
حمید محمودی
amazing!!!!
18 آذر5
محمدعلی ترابی
Dr. Rostami's classes are highly energetic and informative, and you learn a lot in each session
16 آذر5
Saeid Karimi
Best Teacher in the world
15 آذر5
* *
great
15 آذر5
Parsa Attari
best
12 آذر5
محمدعلی ترابی
😀😀😀 استاد بسیار خوبی هستش و از زمان کلاس به خوبی استفاده می کنه 😀😀😀
09 آذر5
1
2
3
4
5