دکتر کامران رستمی
رزرو آنی
6651
کلاس برگزارشده
379
زبان آموز
5
7903 نظر
18
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
درود بر شما
بنده کامران رستمی، ( تیچر کامی 😉) دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی، مدرس دانشگاه، سوپروایزر کلاس های عمومی، نیمه خصوصی، خصوصی و آنلاین زبان انگلیسی بین المللی مانند پرپلی و مدرس دوره های تربیت مدرس زبان یا TTC هستم. بیش از 20 سال از عمر 35 ساله خود را وقف تجربه شیرین تدریس و مشاوره یادگیری زبان کردم و این تلاش را مدیون علاقه وافر و طبع کنجکاو و بهره وری از اساتید نامدار ایران چون پروفسور آریان پور هستم. در طی 6 سال گذشته دانش عمیق خود از سیستم های اطلاعاتی 🖥️ و تکنولوژی های آنلاین 🌐 را با متد تدریس موفق حضوری خود آمیخته تا شاید در کنار تدریس حضوری به اساتید و دانشجویان بتوانم از جهت علاقه در مانده وقت آزاد خود کمک حال دوستانی باشم که یادگیری زبان دغدغه اصلی آنهاست نتیجه ای شیرین تر از رسیدن شما به کمال مطلوب و موفقیت و کامیابیتان با فراهم شدن شرایط بهتر زندگی و کاری در ذهن نمی پرورانم، باشد که تجربه ناچیز بنده در تدریس تمام دوره های قدیم و جدید و بلند همتی شما ما را به اهداف خود برساند.
هدف اصلی تدریس ارتقا مهارت های تفکر و رساندن فرد به استقلال فکری و زبانی است به همین خاطر با استفاده از تکنولوژی تدریس 💯 درصد مدرن و متناسب با زندگی، کار یا تحصیل بهترین و مفرح ترین کلاس را برای شما به ارمغان میاورم.
ا━━ا
👈کتاب از شما، تدریس از من! تمام امکانات یک موسسه آموزشی در خانه شما!
تدریس خصوصی و گروهی به صرفه آنلاین (1 تا 3 نفر بدون هیچ هزینه اضافی🤩) کتاب های به روز دنیا مبتنی بر نیاز های قرن 21 با تکیه بر استفاده از هوش انتقادی critical thinking و تکنیک حل مساله Problem solving و با استفاده از قدرت خلاقیت و تکنولوژی آموزشی دنیا که پروسه یادگیری را تسهیل میکند؛ شما در این آکادمی زبان تنها پول یک ساعت تدریس میدین ولی باید برای گرفتن مدرک مثل دانشگاه حداقل 20 واحد مختلف پاس کنید.
هدف از آموزش ارتقاء سطح مکالمه زبان انگلیسی و سایر مهارت های زبان آموزان🌡️متوسط تا پیشرفته میباشد که با توجه به اهداف و نیاز شما با جدیدترین متد زبان انگلیسی و با بکار گیری تمام کتاب های به روز و معتبر دنیا به انتخاب شما شخصی سازی خواهد شد.
پس از انجام تست تعیین سطح آنلاین ، نیاز سنجی و اهداف سنجی پروفایل شخصی دانش پذیر ایجاد میگردد و از بین تمام کتب زبان موجود در دنیا ( 📚💿منابع دوره های جدید که در ایران موجود نیست کامل برای شما ارسال میگردد) بهترین کتاب مناسب با تفاوت های فردی و اهداف ، برنامه زمانی و حتی دوره تکمیلی مرتبط با تخصص، رشته و یا علایق شما انتخاب شده و نمونه کتاب برای انتخاب نهایی شما ارسال و دوره بر اساس نیاز و با انتخاب خودتان طراحی و پورتال LMS شما فعال میگردد تا دسترسی به ویدیوهای آموزشی و فری دیسکاشن رایگان برای شما تسهیل شود.
ا━━ا
30-40 جلسه (12 هفته) برای هر سطح
تلفظ امریکایی یا بریتانیایی
مناسب برای آمادگی آزمون های بین المللی
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها