ندا خلیل نژادی
رزرو آنی
1513
کلاس برگزارشده
66
زبان آموز
5
702 نظر
21.4
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام دوستان عزیزم
ندا خلیل نژادی هستم.7سال زبان انگلیسی رو به صورت آکادمیک فراگرفتم و موفق به کسب مدرک پایان دورهadvance شدم و پس از آن دوره آموزش تخصصی کودکان و نوجوانان را گذراندم و مدرک VTTC ونکوور کاندا دریافت کردم.سپس شروع به تدریس کردم و در حین تدریسم دوره های IELTS رو گذروندم.
همیشه سعی داشتم کلاس هام رو به صورتی برگزار کنم که برای زبان آموز جذاب باشه و متوجه گذر زمان نشن و خوشبختانه تا حدود بسیار زیادی در این زمینه موفق شدم.
به دلیل اهمیتی که زبان آموزان برای من دارند همیشه تلاشم رو میکنم که به هدفشون در یادگیری انگلیسی نزدیکشون کنم به همین خاطر اگر زمان اجازه بده بعضی از کلاس ها بیشتر از تایم تعیین شده هست و خارج از تایم کلاس در واتس اپ یا تلگرام پاسخ گوی سوالات زبان آموزانم هستم . به همین خاطر ارتباط ما ،فقط محدود به یک ساعت تایم کلاس نیست و بیشتر از اون باهم در ارتباطیم.
نکته ی دیگه در مورد کلاس هامون این هست که صحبت کردن برای من اهمیت خیلی بیشتری داره، بنابراین از جلسات اول بیشترین تمرکز ما روی صحبت کردن بچه ها هست، به طوری که بعد از گذشت ترم دو شما متوجه پیشرفت فرزندتون خواهید شد.
و در نهایت اگر می‌خواین فرزندتون زبان انگلیسی رو اصولی و با متد به روز آموزش ببینه، تا دیر نشده دست به کار بشید و یک جلسه آزمایشی براش رزرو کنید.

ممنون که تا این جا همراهم بودین، منتظر دیدارتون در کلاس های آنلاین هستم😊خدانگهدار🫶🏼
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها