سارا بیژن تبار
رزرو آنی
1748
کلاس برگزارشده
125
زبان آموز
5
758 نظر
12.7
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
با افتخار به شما خوش آمد می‌گویم! من سارا بیژن تبار، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی هستم. همچنین، دوره کارشناسی خو را در زمینه آموزش زبان انگلیسی به پایان رسانده‌ام.

تاکنون، بیش از ۱۳ سال سابقه تدریس در تمام سطوح را تجربه کرده‌ام و در حال حاضرکلاسهایم را با زبان‌آموزان ایرانی در داخل و خارج از کشور به صورت آنلاین برگزار می کنم. با توجه به تجربه و مطالعاتم، اعتقاد دارم که برای یادگیری زبان خارجی، حضور مستمر در کلاس درس و تمرین مداوم با منابع آموزشی مناسب با سطح خود امری ضروری است.

هدف اصلی من به عنوان یک مدرس، کمک به شما در برقراری ارتباط صحیح و موفق در زمینه گفتمان، آزمون‌های زبان نظیر IELTS ، TOEFL ، Duolingo وCELPIP و نیز تقویت مهارت های مکالمه و شنیداری است. همچنین، با ارتقاء خودباوری شما و انجام تمرین‌ها و وظایف خارج از کلاس درس وارائه ی بازخوردِ تکالیف به شما کمک خواهم کرد تا با اعتماد به نفس و احساس مثبت به یادگیری خود، نتایج مطلوب را بدست آورید.

پروفایل من برای ارائه تدریس با کیفیت و به‌روز به جامعه زبان‌آموزان انگلیسی ساخته شده است و تمام تلاشم در آغاز فرآیند یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم یا خارجی همراه با حس خوب و دستیابی به نتایج مطلوب شماست.

در دوره‌هایی که برگزار می‌کنم، از کتاب‌های زیر استفاده می‌کنم:

American Headway 1, 2, 3, 4, 5
Mindsets 1, 2, 3
Oxford Word Skills (Elementary, Intermediate, Advanced)
American English File 1, 2, 3, 4
Connect 1, 2, 3, 4
Four Corners 1, 2, 3, 4
Passages 1, 2
Collocation in Use
Grammar in Use
Vocabulary in Use
Everyday Idioms 1, 2, 3, 4
Tactics for Listening (Developing, Expanding)
Interchange 1, 2, 3, 4
4000 Essential English Words
The Speaking Test of IELTS
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها