پروفایل مدرس
سمیرا میکانیک

سمیرا میکانیک

جدید
رزرو آنی
0
کلاس برگزارشده
0
زبان آموز
0
0 نظر
0
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام دوستان عزیزم
من سمیرا میکانیک هستم. مدرس زبان انگلیسی با بیش از ده سال سابقه تدریس در سطوح مختلف زبانی و گروه های مختلف سنی.
من دارنده مدرک بین المللی تسول که مربوط به تدریس زبان انگلیسی هست میباشم. همچنین تحصیلات آکادمیک را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی گذرانده ام و کارشناسی این رشته را دارم. بسیار خرسندم که این رشته را در دانشگاه خواندم اما بدلیل شرایط نامساعدی که آموزش در کشورمان دارد، فعلا سعی نکرده ام تحصیلات آکادمیک را تا مقاطع بالاتر و دکتری در رشته زبان ادامه بدهم و بجای آن، همیشه سعی کرده ام دانشم را در تدریس زبان انگلیسی با شرکت در دوره های متعدد تی تی سی، وبینارها، ورک شاپ های متنوع و همچنین دوره های بین المللی ارتقا داده و کیفیت تدریسم را بالا ببرم.
تخصص من آموزش زبان عمومی، آزمون های بین المللی، آیلتس و مکالمه کاربردی هست.
من عاشق هنر، ادبیات و آموزش زبان انگلیسی هستم و همیشه دغدغه ام این است که زبان آموزانم بتوانند خیلی خوب و در محیطی دوستانه و به دور از استرس و ترس، زبان انگلیسی را بیاموزند و از مسیر آموزش لذت ببرند.
من به هیچکس وعده های وسوسه برانگیز نمیدهم ولی تمام تلاشم را میکنم تا زبان آموزانم در بازه زمانی لازم به نتیجه دلخواهشان برسند و البته این امر مستلزم همکاری و تلاش متقابل زبان آموزان هم میباشد.
برای آشنایی بیشتر با من، منابع و روش تدریسم میتوانید یک جلسه آزمایشی رزرو کنید و تعیین سطح بشوید تا جزئیات بیشتر، منابع و برنامه مناسب با شما را معرفی و تهیه کنم.
هدف بزرگتر از تهیه این پروفایل، ارائه تدریس صحیح و هدفمند به جامعه زبانی میباشد.
امکان تدریس به کودکان پیش دبستانی را ندارم.
ممنون از وجود پرنورتان.

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
1