الهه حسن زاده
321
کلاس برگزارشده
27
زبان آموز
5
74 نظر
9.5
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
📍دارای مدرک TTC و مسلط به انواع متدهای آموزش زبان انگلیسی
📍طراحی دوره‌ها مطابق خصوصیات و اهداف هر زبان آموز
📍دارای مدرک IELTS
📍بالای 8سال سابقه تدریس زبان عمومی انگلیسی و آیلتس به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه‌های برتر تهران
🖐🏻قبل اینکه مطالب زیر رو مطالعه کنید یه سر به بخش دوره های پروفایلم بزنید تا دوره مناسب خودتون رو برای آیلتس پیدا کنید. در غیراین صورت با توجه به نیازتون کلاس ها برنامه ریزی میشه که میتونه شامل موارد زیر باشه :
زبان کنکور و مدرسه ، زبان عمومی، مکالمه، گرامر، نوشتن مقاله، آزمون آیلتس، تقویت مهارت های 4گانه زبان انگلیسی به صورت جداگانه، تکمیل رزومه و اپلای و ...

1. بیشتر از 20 سال هست که یادگیری این زبان رو شروع کردم، دارای مدرک آیلتس هستم‌، و بالای 8 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی و گروهی، از سطح مبتدی تا پیشرفته به افراد از 8 سال تا 50 سال رو دارم .

2. حتی اگر هدفتون شرکت در آزمون آیلتس نباشه، زبان عمومیتون رو میتونید تا سطح پیشرفته تقویت کنید. همچنین تمام نکات لازم از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته برای موفق شدن در آزمون آیلتس تا بالای نمره 7 رو به ساده‌ترین روش تدریس میکنم.

3. تجربه چندین ساله من ثابت کرده در زمان کوتاه 🔺3 ماه 🔺 کلاس خصوصی با من از صفر میتونید به جایگاه خوبی در زبان انگلیسی برسید.

4. در روش من نیازی به حفظ حجم زیادی لغت نیست و روش درست یادگیری این زبان رو طبق نیازتون آموزش میدم. به علاوه، نکات و تکنیک‌های مناسب برای موفقیت در آزمون آیلتس رو برای کسب بالاترین نمره در بخشهای reading, listening, speaking, و writing تدریس میکنم.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها