سمیرا صفری
رزرو آنی
905
کلاس برگزارشده
113
زبان آموز
4.8
228 نظر
5.8
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام سمیرا صفری هستم :)
از ۷ سالگی شروع به یادگیری زبان انگلیسی کردم و در سن ۱۷ سالگی موفق به اخذ آیلتس با نمره ۸ شدم. در طول دوره تدریس سالانه ماک های آیلتس را برای آپدیت نگه داشتن متد تدریس آیلتس با نمره ۸ گذرانده ام و خوشحالم که شاگردانم را درکشورهای مختلف دارم.کلاس های شما متناسب با اهداف شما و به روز ترین متد و قیمت های فوق العاده مناسب برای آیلتس روزانه شما برگزار خواهد شد! دوره های مختلف برای مصاحبه های کاری برای پذیرش متناسب با شغل موردنظر در بهترین شرایط برگزار می شود.
در بهترین آموزشگاه های زبان ایران دوره Ttc کودکان و نوجوانان و بزرگسالان را طی کردم و دوره TTC Ielts OJT و FCT را با اساتید مجرب و موسسه بنام همچون سفیر طی کردم.
بیش از ۸ سال که مشغول به تدریس زبان هستم و تجربه آموزش حضوری و آنلاین برای تمامی سنین و سطوح را داشته ام.
اساس و تمرکز کلاس ها،پیشرفت در مکالمه و دقت و روان بودن همزمان در کوتاهترین زمان، توسط پیشرفته ترین متد و کتاب و فایل های صوتی و فیلم و موزیک می باشد.
با توجه به کلاس های روانشناسی که طی کردم باور دارم روش یادگیری هر زبان آموز متمایز از زبان آموزی دیگر است بنابراین این متد ها در کلاس خصوصی با توجه به رفتار علایق و سلیقه شما تدریس می شود تا بتوانید بهترین بهره وری را از کلاس داشته باشید.
کلاس ها بر مبنای تقویت مهارت های خواندن نوشتن و شنیدن در زمان کوتاه چه به صورت گروهی و چه به صورت انفرادی است و نوع کتاب بر اساس نوع نیاز شما بعد از تعیین سطح رایگان معرفی می شود.
امیدوارم خیلی زود ببینمتون
Bye:)
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها