راضیه کوهیان
رزرو آنی
203
کلاس برگزارشده
22
زبان آموز
4.7
69 نظر
6.2
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه دولتی شهرکرد،مترجم و فارغ التحصیل از کانون زبان ایران. مدرس آموزشگاه های معتبر کشور و دارای مدرک ایلتس و دو مدرک تی تی سی.
6سال سابقه تدریس در دوره های مختلف کودکان و بزرگسالان.
در جلسه ی آموزشی، شما میتونین مهارتی که میخواین بیشتر روش کار کنین رو به من بگین که تمرکز رو روی اون مهارت بذاریم. برای مثال اگر شما هدفتون رایتینگ هست، من ازتون میخوام یه متن بنویسین و به من نشون بدبد و بعد باهم بررسی میکنیم،ایراداتو برطرف میکنیم و برای بهتر شدنش بهتون راهکار میدم. یا اگر هدفتون مکالمه هست، هر جلسه یک موضوع به همراه کلمات و اصطلاحات جدید را داریم که بصورت پرسش و پاسخ دو نفره و استفاده از کلمات و اصطلاحات، جلسات دیسکاشن داریم و به این صورت هم لغات و اصطلاحات جدید یاد میگیرید و هم مکالمه شما بهتر میشود.
اگر قصد شما ایلتس است، زمانی که در هرمهارت به سطح مطلوب رسیدید، هر هفته یک آیلتس شبیه سازی شده انجام میدید و حدود نمره ی شما تخمین زده میشود و برای بهتر شدن نمره تمرکز میکنیم.
در ضمن، برای آزمون کنکور سراسری، ارشد،msrt و pte یک جزوه ی گرامر خلاصه به زبان فارسی و روان آماده کرده ام که خودم و چندیدن نفر دیگر با آن جزوه موفق به کسب درصد 100 در آزمون شدیم.

ممنون که متن بالارو خوندین.
امیدوارم که بزودی ببینمتون.
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها