زهرا نیکوشعار
رزرو آنی
658
کلاس برگزارشده
27
زبان آموز
5
392 نظر
22.9
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام دوستان. زهرا هستم فارغ التحصیل رشته زبان فرانسه و دانشجوی کارشناسی ارشد همین زبان در دانشگاه علامه طباطبائی. نزدیک به شش ساله که به عنوان مدرس به صورت آنلاین به تمام رده‌های سنی از کودکان گرفته تا بزرگسالان مشغول به تدریس این زبان هستم.
شاید از اطرافیانتون شنیده باشید که زبان فرانسه خیلی سخته و شاید یادگیریش خیلی طولانی و وقت گیر باشه. ولی مثل هر زبانی یادگیریش در کنار یک سری فعالیت‌هایی که بهتون معرفی میشه جزو آسون ترین و دلچسب ترین کارهاست. حتی برای بچه‌ها میتونه یادگیریش کنار مثلا بازی، آهنگ و دیدن انیمیشن لذت بخش باشه.
در کلاسهایی که برگزار میشه سعی میکنیم با توجه به هدفی که زبان آموز داره چه برای مهاجرت و چه برای یادگیری از روی علاقه و پیشرفت، متد مختص شخص انتخاب بشه و در کنار جزوه‌هایی که در طول کلاس دریافت میکنید به بهترین وجه استارت یادگیری رو بزنید. گاهی زبان آموز از قبل زمینه این زبان رو داره و کتابی مدنظر داره که میتونیم همون متد رو ادامه بدیم.
نکته ای که مهمه تعیین سطح هست که در جلسه آزمایشی به شما فایل نمونه سوال داده میشه و شما پاسخ آزمون رو از طریق ایمیل به بنده ارسال میکنید و کلاسها رو استارت میزنیم. نکته ای که در کلاس باید رعایت کنید فایلها و تمریناتی هست که به عنوان تمرین بعد از کلاس دریافت میکنید که در منزل باتوجه به توضیحات و مطالب یادگیرفته شده انجام میدید و قبل از شروع کلاس بعدی ارسال میکنید و در کلاس رفع اشکال میشه.
اگر قصد شرکت در کلاس دارید و محدودیت زمانی دارید یا شاغلید نگران نباشید روزها و ساعت کلاسها با توجه به شرایط شما تعیین میشه.
بعضی جلسات ما تایمهای مکالمه آزاد داریم که با مطرح کردن یک موضوع در حین یادگیری لغات و اصطلاحات مربوط گفته میشه.
اگر مشتاقید یادگیری فرانسه رو شروع کنید حتما تو جلسه آزمایشی شرکت کنید
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها