پروفایل مدرس
آذین ظنی پور

آذین ظنی پور

رزرو آنی
72
کلاس برگزارشده
4
زبان آموز
5
38 نظر
11.8
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام. آذین ظنی پور هستم. کارشناسی مترجمی زبان و ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شهید مدنی تبریز هستم. چندساله که کار ترجمه و تدریس زبان رو به صورت حضوری ، خصوصی و آنلاین در موسسات معتبر (سفیر) و مدارس غیر انتفاعی انجام میدم.
تمام نکات و تکنیک های لازم برای موفقیت در آزمون های بین المللی به خصوص در قسمت اسپیکینک و رایتینگ را به شما تدریس می کنم.مثلا برای اسپیکینگ از تاپیک های کتاب ماکار و مکالمه ها و سوالات چالشی ماکسیمایزر استفاده می کنم تا اسپیکینگ شما به طور چشمگیری تقویت بشه و اگر در فاصله زمانی مناسب با امتحان کلاس بردارید، شانس موفقیت خودتون را با این پلن عالی ای که براتون ریختم (کتب جدید و مناسب، به کارگیری متد عالی و به روز تدریس) بسیار بالا می برید.
در کلاس های جنرال انگلیش، هر چهار مهارت کاور میشه و آ موزش بر اساس نیاز شما صورت می گیره اما به طور کلی کتاب های Evolve, American English Files کتاب های پیشنهادی بنده هستن که می تونند تا حد زیادی GE شما رو بالا ببرند و برای آزمون و مکالمه سطح زبانی شما رو به طور چشمگیری بالا ببرند.
مهم نیست که در چه سطح زبانی ای قرار دارین، مهم اینه که علاقه و پشتکار لازم رو برای رسیدن به هدفت داشته باشی چرا که تنها پیش شرط یادگیری و پیشرفت زبان ، استمرار هستش.
دوست من، همین الان با رزرو جلسه آزمایشی، اولین قدم رو بردار و برا آیندت سرمایه گذاری کن.
به امید دیدار

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
فریدون
من اسپکینگ رو با استاد ظنی پور دارم میرم. خیلی عالی هستن؛ تمام ایرادهای من چه لحاظ گرامری و تلفظ رو به من توضیح می دن. و تمام اصلاحات لازم مربوط به تاپیک رو کامل میگن. من واقعا از ایشون راضی هستم.
22 مهر5
فریدون
خیلی با حوصله و مسولیت پذیر هستند
19 مهر5
سوفیا مسعودی
بسیار عالی هستند
17 مهر5
فریدون
عالی عالی
12 مهر5
فریدون
عالی هستن
11 مهر5
فریدون
من از کلاس خیلی راضی هستم. استاد بسیار با حوصله ایی هستند، سعی می کنند که تمام اشکالاتون رو متوجه بشید و کمک می کنند که اونها رو رفع کنید.
10 مهر5
1