پروفایل مدرس
امیر مرغوب

امیر مرغوب

رزرو آنی
1035
کلاس برگزارشده
58
زبان آموز
5
404 نظر
16.7
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام!
من امیر مرغوب هستم، از کودکی با شرکت در کلاس های آموزشی شروع به یادگیری زبان کردم و با علاقه زیادی که به تماشای فیلم و سریال و گوش دادن به آهنگ های انگلیسی داشتم، به دانش بالایی از زبان انگلیسی رسیدم. همچنین با علاقه ای که به زبان و ادبیات انگلیسی داشتم، تحصیلات کارشناسی خودم رو در رشته ادبیات انگلیسی ادامه دادم و به پایان رسوندم.
هم زمان به صورت پاره وقت به تدریس زبان انگلیسی مشغول بودم، همچنین با توجه به پیگیری که به تدریس زبان داشتم، تصمیم به شرکت در دوره CELTA که توسط دانشگاه کمبریج برگزار میشه گرفتم. بعد از 120 ساعت آموزش حرفه ای و تدریس واقعی به زبان آموزان بین المللی و کسب مدرک این دوره، تحصیلات خودم رو در کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی ادامه دادم.
البته لازم به ذکر است که درحین تحصیل به صورت همزمان مشغول تدریس زبان انگلیسی هم در آموزشگاه های مختلف و هم به صورت خصوصی بودم. در راستای بهتر شدن عملکرد خودم در دوره IELTS Teacher Training که توسط IDP استرالیا برگزار میشد هم شرکت کردم و همچنین در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کردم و موفق به اخذ نمره کل 8.5 شدم.
من کلاس های زبان عمومی خودم رو معمولا با کتاب American English File یا English File (در صورتی که علاقه مند به نسخه برتانیایی کتاب بودید) پیش میبرم. البته که اگر شما با کتاب دیگه ای راحت هستید، میتونیم درموردش صحبت کنیم و اگر مناسب بود با همون پیش بریم. کلاس ها به این صورت هست که بیشتر حالت تعاملی داره و شما به صورت فعال در تمام قسمت های کلاس حضور خواهید داشت.
هدف کلاس ها این هست که شما به مرور زمان مستقل بشید و نحوه مطالعه درست همه مهارت ها رو خودتون یاد بگیرید. در کنار کلاس بدون شک نیاز به در ارتباط بودن با زبان خارج از کلاس هم هست و از اونجایی که خودم بیشتر زبان انگلیسی رو به همین شکل یاد گرفتم، میتونم با توجه به سطح و علاقه شما در پیدا کردن این منابع مفید کمک کنم.

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
آرمان اسماعیلی
I have already completed 20 sessions with Mr. Marghoob and can clearly observe significant progress in my English proficiency. I am delighted to be taking these classes and hope to maintain this momentum with Mr. Marghoob's guidance
14 مهر5
سارا دستور
بسیار عالی
10 شهریور5
سارا دستور
بسیار عالی و صبور
16 مرداد5
علی زاهدی
Amir's engaging teaching style and genuine connection with students make learning English enjoyable and effective. His passion for language has improved my writing, reading, and communication skills immensely. Highly recommended for anyone seeking a dedicated, exceptional English teacher.
25 خرداد5
سارا دستور
عااااااااالی
06 خرداد5
محمد سلطنت پوری
عالی
03 خرداد5
سارا دستور
عالی
06 اردیبهشت5
سارا دستور
فراتر از عالی
01 اردیبهشت5
سارا دستور
سلام خیلی با صبر و حوصله هستن ممنونم ازشون کاشکی زودتر باهاشون کلاس برمیداشتم و این همه وقتم تلف نمیشد
01 اردیبهشت5
سارا دستور
بسیار عالی
28 فروردین5
سارا دستور
بسیار عالی
22 فروردین5
سارا دستور
عالی
21 فروردین5
سارا دستور
سلام عالی عالی عالی
17 فروردین5
Shabnam Maroofnejad
عااااالی
14 اسفند5
Toktam Sahranavard
عالی بودند
14 اسفند5
1
2