سحر فراهانی
رزرو آنی
2424
کلاس برگزارشده
168
زبان آموز
5
920 نظر
12.8
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام زبان آموزان عزیز
من سحر فراهانی، کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و دارای نمره 8 اسپیکینگ آیلتس جنرال هستم .
بیش از 10 سال هست که مشغول به تدریس زبان میباشم و 4 سال هست که آن را به صورت مجازی تدریس میکنم .نهایت تلاش بنده این است که شما را در راستای یادگیری مهارت های زبانی اعم از
زبان عمومی و آکادمیک راهنمایی کنم و آموزش دهم تدریس زبان انگلیسی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که من دوست دارم و با عشق این کار رو انجام میدم و از این که دیگران رو علاقه مند میکنم که این زبان رو به راحتی یاد بگیرن، واقعا احساس خوشحالی میکنم و عاشق یاد دادن هستم کتابهایی که تدریس میکنم ، American English File , speak now,oxford word skills,tactics for listening ,mindset for Ielts,cambridge books ,.....
است..
شعار من همیشه این است برای یادگیری هیچ وقت دیر نیست اما زمان رو هم نباید از دست داد پس دست بکار بشید و همین امروز شروع به یادگیری کنید.شیوه ی تدریس من کاملا متناسب با سطح ،سن و نیاز زبان آموزانم است وهمزمان چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را پوشش میدهد.من بسیار مشتاق هستم که کلاسهایم پر از انرژی ،انگیزه و
با بالاترین کیفیت یادگیری برگزار شود از مزایای کلاس های من پشتیبانی خارج از کلاس نیز هست ویدیو های اموزشی ،اصطلاحات،گرامر و هر سوال و اشکالی در زبان در تایم خارج از کلاس به شما پاسخ خواهد داده شد.شما با من شیوه های یادگیری زبان را از طریق فیلم،موسیقی وکتاب را به بهترین شکل فرا خواهید گرفت.
⏰از آنجایی که زبان آموزان با موانع زیادی از قبیل ترس از اشتباه کردن یا کمرویی وارد کلاس میشوند، سعی من بر آن است که با ایجاد کردن محیطی دوستانه فرایند یادگیری را بهبود ببخشم و با ایجاد کلاسهای student-oriented/شاگرد محور به پیشرفت سریعتر و رضایت بیشتر زبان آموزان در جهت رسیدن به اهدافشان به آنها کمک کنم.
با برداشتن کلاس 30 دقیقه ای رایگان ، بیان هدفت از یادگیری زبان و زمان رسيدن به هدفت به من، بعد از تعيين سطحت بهت میگم چندوقته و با چه روشی به هدفت ميرسي 😊
كلاس هاي من هميشه همراه فيلم ،آهنگ و استفاده ي زبان در دنياي واقعي است و تاکید بسيار زيادي روي لیسنینگ و تلفظ درست كلمات دارم و با استفاده از تکنینکهای به روز خیلی زود اسپیکینگ و لیسنینگ قوی خواهید داشت. برای همین شاگردانم از سطوح پایین لیسنینگ خيلي خوبي دارن و به راحتی متناسب با سطحشون صحبت میکنند و اگر طبق روشي كه پيشنهاد ميدم كه البته براي هر شخص و يا كلاس متفاوت است ، جلو برويد خيلي راحت و لذت بخش زبان رو ياد ميگيريد و بكار ميبريد.

⚜️کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی
⚜️کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی
⚜️دارای مدرک آیلتس با نمره 8 اسپیکینگ
⚜️مدرس دوره های اسپیکینگ آیلتس به صورت خصوصی و عمومی
⚜️مدرس کلاس های ترمیک به صورت خصوصی و عمومی
⚜️مدرس دوره های مکالمه ی پیشرفته به صورت خصوصی و عمومی
⚜️سابقه بیش از 10 سال تدریس در موسسات مطرح کشور مانند
کانون زبان ، سفیر و مدارس غیر انتفاعی .


Hi my dear English learners.
I am Sahar Farahani.
I received my bachelor's degree in English literature, and my master's degree in TEFL .

I've been teaching English to various levels ranging from pre -intermediate to advance, for about 10 years.
They are totally covered by up-to-date books.

My teaching approach deeply depends on my students' requirements in English; Also, it includes a variety of new methods and activities which covers and promotes all 4 learning skills: speaking, listening, writing, and reading.

Teaching Grammar, general speaking, vocabularies, and idioms with American accent always inspire me.
I'm eager to hold my classes full of fun ,inspiration , and with a high level of understanding.
Book a 30-minute trial session now and provide me with your good vibes and happy faces . Let's get started  this English-learning journey together!
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها