پروفایل مدرس
مرتضی راشدی

مرتضی راشدی

جدید
رزرو آنی
4
کلاس برگزارشده
1
زبان آموز
0
0 نظر
1
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام و عرض احترام خدمت تمامی دوستان علاقه مند به یادگیری زبان

داشتن سطح زبان بالا تنها در صورتی می تواند برای شما عزیزان مفید باشد که ما به عنوان مدرس زبان از روش های تدریس و یادگیری، اطلاعاتی کافی داشته باشیم. اینجانب از آنجا که رشته ی کارشناسی ام آموزش زبان بوده، می توانم از این دانش حداکثر استفاده را برای تسریع فرآیند یادگیری زبان آموزان داشته باشم. از دلایلی که در این مسیر توانسته ام موفق باشم، بالا بردن مهارت های دیگر در کنار زبان بوده و بیشترین اثر آن را در کوتاه ترین زمان ها مشاهده کرده ام. به همین علت با استفاده از این تجربه و آگاهی، می توانم به دوستانی که در یادگیری زبان دچار سردرگمی شده اند، کمک کنم.

همیشه در تلاش برای شرکت در سمینار ها و وبینار های مختلف در زمینه ی تدریس، در کنار مطالعه ی کتاب، بوده و هستم. به همین منظور از جدیدترین شیوه های تدریس و یادگیری در دنیا آگاهی داشته، و می توانم این آگاهی را به دیگر افراد انتقال دهم تا نه تنها در یادگیری زبان، بلکه در زندگی خود به موفقیت های کوچک و بزرگ برسند.

توجه داشته باشید که شرکت در کلاس تنها زمانی می تواند به شما کمک کند که راه های یادگیری را برایتان شفاف کند. در نتیجه بعد از مدتی شما می توانید حتی بدون نیاز به کلاس، سطح زبانتان را به سرعت بالا ببرید!

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها