پروفایل مدرس
محمدرضا میری

محمدرضا میری

1867
کلاس برگزارشده
166
زبان آموز
5
810 نظر
10.6
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

**توجه**: زبان آموزان عزیز، تقویم بروزرسانی شد. فقط بدلیل عدم قطعیت شرایط موجود، ممکن است برخی از کلاس ها در برخی از روزها لغو شود که حتما با هماهنگی و اطلاعرسانی از پیش خواهد بود. ممنون از همراهی شما!

محمدرضا میری یادگیری یک زبان جدید را صاحب روحی دیگر شدن و زبان انگلیسی را دریچه‌ای به دنیای بی‌انتهای یادگیری و فرصت‌ها می‌داند! محمدرضا فارغ‌التحصیل رشته MBA است و به عنوان مدیر محصول در یک شرکت حوزه سرگرمی فعالیت می‌کند و بدلیل فعالیت‌ها و علاقه خود به فناوری از بروزترین منابع و روش‌ها در تدریس استفاده می‌کند. لهجه او آمریکایی است و در هشت سال گذشته سطوح Intermediate تا Advance را در آموزشگاهای مختلف از جمله آکادمی زبان سفیر گفتمان تدریس کرده‌ است.

از زمان ورود به پلتفرم اُتیچر نیز اغلب زبان‌آموزان او، کارآفرینان، مدیران و برنامه‌نویسان کسب و کارهای مطرح کشور بوده‌اند که قصد آماده شدن برای موارد زیر را داشته اند:
- مصاحبه کاری با شرکت‌های خارجی
- تقویت مکالمه در محیط‌های عمومی و کاری
- اپلای و مهاجرت کاری و یا تحصیلی
- آزمون آیلتس

حال شما هم اگر هر یک از مقاصد بالا را دارید، برای یافتن مسیر خود و قدم گذاشتن به دنیای بی‌انتهای یادگیری و فرصت‌ها، همین الان جلسه رزرو کنید.

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
امیررضا پهلوان
بی نظیر
28 تیر5
ابوالفضل مهدی زاده
در یک کلام عالی
20 تیر5
حامد حسینی نسب
بسیار شیوه تدریس عالی ای دارند
12 تیر5
امید سلطانی
I'm having experience of a number of online En teachers and lots of in person ones. Mohamadreza is one the best from my point of view, Considering a bunch of items like knowledge, teaching method, having concern for efficiency and following the red lines. Wish u and him the best.
06 تیر5
حامد حسینی نسب
هر جلسه با ایشون کلی چیز یاد میگیرم
05 خرداد5
حامد حسینی نسب
خیلی عالی بود من رو برای مصاحبه کاری آماده کردن
13 اردیبهشت5
حامد حسینی نسب
خیلی با حوصله و علاقه تدریس میکنند
05 اردیبهشت5
حامد حسینی نسب
خیلی با حوصله و علاقه تدریس میکنند
05 اردیبهشت5
علی اقلیما
Just I can say, Great teacher!
02 اردیبهشت5
امید سلطانی
سلام. من بعد از اینکه کلاسهام با ایشون تموم بشه نظر میدم که تایمهاشون بیشتر از این پر نشه!
31 فروردین5
حامد حسینی نسب
خیلی جلسه خوبی بود کلی چیز جدید یادگرفتم
29 فروردین5
حامد حسینی نسب
استاد فوق العاده ای هستند. توی انتخاب ایشون شک نکنید
22 فروردین5
حامد حسینی نسب
جناب میری فوق العاده هستند. کاملا درک درستی از شیوه آموزش و نیاز های مهارت آموزش خودشون دارن و کاملا میدونن مرحله به مرحله چطور بیش برن که مهارت آموزش بیشترین بازدهی رو داشته باشه
22 فروردین5
مریم شفیع زاده
به نظر من استاد میری فوق العاده مسلط به زبان انگلیسی هستند. در طول کلاس بسیار نکته بین هستند و با کامنت های خوب و مفیدشون باعث میشن تا پی به اشتباهاتمون ببریم و بتونیم با لغات و گرامر پیشرفته تر جایگزین کنیم .فقط با چند جلسه کلاس برداشتن با ایشون متوجه پیشرفت خیلی زیاد تو زبانتون میشید من از تجربه کلاسم با ایشون خیلی زیاد راضی بودم
08 فروردین5
مریم قلعه نوی
He paces the class just right, so you feel challenged but not overwhelmed. Moreover, he is concise in correcting mistakes and giving feedback at the proper time.
01 فروردین5
1
2
3
4
5