مهرداد بابا حسین پور
683
کلاس برگزارشده
49
زبان آموز
5
305 نظر
12.3
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام👋

🌹🙏از پذیرفتن زبان اموزان جدید معذورم🙏🌹


در این دوره ها ما از کتاب Starten wir استفاده میکنیم که در سطح جهان, در موسسات معتبر, این کتاب تدریس میشوند. لذا لازم به ذکر است که در کنار کتاب درسی,تمریناتی برای یادگیری بهتر به شما زبان آموزان عزیز داده میشوند. تمرینات شما بعد از هر جلسه توسط من تصحیح و رفع اشکال میشوند. همین طور متناسب با سطحتون متون مختلف از جمله داستان ،مقاله های مختلف از مجله ها را با هم میخوانیم و درمورد موضوعات مختلف با هم صحبت میکنیم .

دوره های زبان آلمانی به صورت زیر میباشند;

سطح مبتدی (A1-2): شما با قواعد ابتدایی آشنایی های لازم را پیدا خواهید کرد. طرز استفاده از افعال akk. nom. dat. را خواهید آموخت. متوجه عبارات خیلی ساده خواهید شد و به طور کلی قادر خواهید بود به عنوان مثلا یک سفارش در رستوران/ بار بدهید.

*این سطح تا ۲ماه زمان میبرد.

سطح مبتدی (A2): در این سطح شما توانایی پرسیدن آدرس(Navigation) را خواهید داشت. میتوانید در مورد شغل و علایق خود نیز, به صورت محدود, صحبت کنید.

*زمان تقریبی։ حدودا 2 ماه

سطح متوسط (B1): با به پایان رساندن این دوره, میتوانید با یک نیتیو آلمانی زبان, مکالمه ی مختصر و مفیدی داشته باشید. در مورد شغل محبوب, تجربیات گذشته و رویاهای شغلی آینده ی خود با یکدیگر, به صورت خلاقانه, صحبت کنید. و مسلما تکنیک های لازم برای شرکت در این آزمون را در هر چهار مرحله ی امتحان یعنی; Sprechen, Schreiben, Hören, Lesen فرامیگیرید..
🎯🎯هدف نهایی از انجام تمارین و شرکت در این دوره ها, قبولی در آزمون B1 گوته میباشد. چراکه همانطور که قبلا گفته شد, تقریبا 99٪ مراکز دولتی و خصوصی در آلمان, این مدرک را به رسمیت میشناسند و شما عزیزان با داشتن این مدرک میتوانید برای کالج ها و فاخ هوخشوله های معتبر, در سراسر آلمان و اتریش, اقدام کنید. همانطور یکی از شرایط ویزای اوسبیلدونگ که از سال 2019 به رسمیت شناخته شده ، داشتن حداقل مدرک B1 برای ارائه به سفارت می باشد .

*زمان دوره: ۲ تا ۳ ماه
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها