سید امیرحسین موسوی
رزرو آنی
54
کلاس برگزارشده
5
زبان آموز
4.7
6 نظر
8
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام بچه ها،
من مفتخرم که خودم رو به عنوان یک معلم بریتیش انگلیش با تجربه 7 ساله معرفی کنم که مهارت ها و روش تدریسم رو در جهت لذت بخش تر شدن یادگیری زبان انگلیسی با تطبیق درس با نیازهای فردی هر زبان آموز تقویت کردم که بتونم نیاز هر شخص رو بسته به سبک و سرعت یادگیری منحصر به فردی خود پیش ببرم.
همیشه در کلاس ها تلاش می کنم محیطی ایجاد کنم که هر فرد رو تشویق کنم تا به پتانسیل کامل خودش برسه. مبتدی یا یک زبان آموز پیشرفته فرق نمیکنه، مطمئن ام که می تونیم با هم به هدف اصلی یادگیری زبانمون برسیم.
در کلاس های من، روش‌های آموزشی مختلفی از جمله بازی‌ها و فعالیت‌های تعاملی، کتاب‌های داستان پادکست به کار گرفته میشه تا همه جانبه به سمت پیشرفت قدم برداریم. من قویاً معتقدم که یادگیری زبان انگلیسی باید تجربه ای غوطه ور و لذت بخش باشد و سخت کار می کنم تا مطمئن بشم که هر کلاس برای شما جذاب و سرگرم کننده است.
علاوه بر این، تفاوت های بین انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی به خوبی آشنا ام و سعی میکنم تا این نکات ظریف رو برای دانش آموزانم توضیح بدم تا مطمین بشم که با اعتماد به نفس و راحتی از زبان در هر زمینه ای استفاده می کنن.
در پایان، من یک معلم انگلیسی با تجربه و با استعداد ام و مشتاق ارائه یک تجربه یادگیری جذاب و موثر برای شما هستم. خوشحال می شم که فرصت همکاری با شما رو داشته باشم و مشتاقانه منتظر شنیدن نظر شما هستم.
با سپاس،
استاد امیرحسین
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها