علی راهدان جو
رزرو آنی
2249
کلاس برگزارشده
141
زبان آموز
4.9
996 نظر
13.9
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس
سلام دوستان، علی راهدان جو هستم دارای مدرک تدریس ایلتس زبان انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی تهران که بیش از چندین سال سابقه تدریس در اموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی و تجربه تدریس در NGO مهاجرین خارجی رو دارم و همچنین مدرس منتخب کلاس های انلاین از چندین اموزشگاه معتبر ایرانی هستم.
.
.
.
بنده مفتخر هستم که طی سالیان تدریسم زبان اموزان زیادی رو از سراسر دنیا (امریکا، ایتالیا، اسپانیا،المان، امارات،عمان و...)کمک کنم که به بهترین سطح زبان انگلیسی دست پیدا کنند .
.
.

برای تدریس زبان انگلیسی به شما عزیزانم از اخرین متدهای پیشنهادی کمبریج استفاده می کنم که در این روش شما زبان رو خیلی راحت تر و کاربردی تر و سریع تر ، یاد خواهید گرفت.
.
.

برای تدریس ایلتس از منابع اموزشی معتبر و همچنین جزوه ها و نکات بسیار کاربردی استفاده می کنم، برای اموزش زبان جنرال انگلیسی از کتاب های فوق العاده کاربردی برای یادگیری هر چه سریعتر زبان استفاده می کنم که نتیجه تجربه چندین سال تدریس کتاب های گوناگون در اموزشگاه های معتبر می باشد.
.

و همچنین برای تقویت مکلامه زبان انگلیسی از جزوه تخصصی فری دیسکاشن استفاده می کنم که شامل سوالات فراوان از حوزه های مختلف می باشد که شما عزیزانم می توانید نتیجه این اموزش ها را در دیدگاه بعضی از دوستانم در صفحه نظرات مشاهده فرمائید.

برای تدریس زبان تجارت هم از کتاب های مخصوص مارکتینگ استفاده می کنم که جزو بهترین کتاب ها در این حوزه هستند.

و در پایان باید عرض کنم که اگر دوست دارید زبان رو با به روز ترین متد های اموزشی و بهترین کتاب های اموزشی و بهترین روش های اموزشی تجربه کنید فقط کافیه که یک جلسه رایگان رو با من تجربه کنید :)
تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها