پروفایل مدرس
نیلوفر بیات

نیلوفر بیات

253
کلاس برگزارشده
19
زبان آموز
5
103 نظر
11.4
میانگین جلسات زبان‌آموز
قوانین لغو کلاس
زمان های آزاد مدرس
کاملا خالی
نیمه خالی
غیرقابل رزرو
معرفی مدرس

سلام دوستان عزیزم
من نیلوفر بیات هستم،مدرس زبان اسپانیایی
چهار سال به عنوان تور لیدر زبان اسپانیایی با نیتیو های این زبان کار کردم که خیلی به بهتر شناختن زبان اسپانیایی به من کمک کرد و همینطور مشغول تدریس این زبان هستم.
در کلاس های من متد اصلی nuevo prismaهست، سطح های A1,A2,B1 رو با توجه به سطح زبان آموز تدریس میکنم.
در کلاس ها هر چهار مهارت رو کار میکنیم ولی تمرکز من همیشه بالا بردن سطح مکالمه شما هست ،که بتونید راحت صحبت کنید برای این کار هم از انیمیشن ،بحث ازاد،رایتینگ ،معرفی کتاب داستان،فایل ها و موسیقی های مرتبط با سطح زبان اموز استفاده میکنم،که هم کلاس جذابی داشته باشیم هم روش های مختلف که با روحیات زبان اموز سازگارتر هست رو پیدا کنیم.
هر سوالی داشتید میتونید جلسه رایگان با من رو رزرو کنید تا راهنماییتون کنم.
به امید دیدار در ٱتیچر

تخصص های مدرس

دوره ها

نظرات زبان آموزها
اسما شاهی
ella es excelente✨
15 مرداد5
الهام محمدی
حقیقتا بهترین استادن
27 خرداد5
الهام محمدی
خیلی خیلی صبور و کاربلد
10 خرداد5
الهام محمدی
.استاد عالی هستن واقعا. خیلی راحت باهاشون یاد میگیرم
06 خرداد5
کوشا گودرزی
کلاس بسیار عالی بود
06 خرداد5
محیا قدردان
مثله همیشه عالی
22 اردیبهشت5
سارا رضائی
من حدود یک ماهه با ایشون کلاس دارم. خیلی خیلی راضی‌ام، نه تنها شیوه‌ی تدریس و دانش زبانی خودشون عالیه، بلکه خیلی هم ارتباط دوستانه و خوبی با زبان آموز دارن که باعث میشه جو کلاس اصلا خشک و خسته کننده نباشه. یکی از بهترین قسمتای تدریس ایشون هم اینه که مدام زبان آموز رو وادار میکنن حرف بزنه، و اینطور نیست که بخاطر خصوصی بودن کلاس، این مهارت کمتر تقویت بشه. بعلاوه ایشون خیلی خوب زبان آموز رو تشویق می‌کنن، که باعث میشه آدم اعتماد به نفسش بیشتر شه و نترسه. از طرفی وقتی آدم چیزی رو اشتباه میگه، برخوردشون خیلی مناسبه، و زبان آموز دلسرد نمیشه اصلا، یا از حرف زدن نمیترسه. کلاس، سرعت خیلی مناسبی داره و در عین حال ایشون همیشه حواسشون هست که درس رو یاد گرفته باشین. خلاصه من خیلی راضی هستم. و خیلی خوشحالم که با ایشون کلاس برداشتم.
22 آذر5
امین صابری
سلام من تا به امروز نزدیک به ۵ زبان خوندم الان تصمیم گرفتم اسپانیایی بخونم و با استاد بیات کلاس گرفتم استاد اینقدر مطالب رو واضح تدریس میکنن و اینقدر تکرار میکنن که خیلی راحت متوجه شدم به نظر من تسلط خیلی زیادی به زبان اسپانیایی دارند خلاصه اگه تصمیم به خوندن این زبان دارید بهتر از استاد بیات پیدا نمیکنین
20 آبان5
Abdolhamid Nikravan
به نظر من سرکار خانم بیات توانایی خاصی برای آموزش زبان اسپانیایی دارند. در کلاس ایشان زبان آموز فقط یک شنونده نیست بلکه در محیطی صمیمی و دوستانه مدام در حال یادگیری و پرسش و پاسخ قرار می گیرد. مطالب سخت را به صورت ساده و دقیق آموزش می دهند و در فرایند یادگیری در کنارتان قرار میگیرند و شما را قدم به قدم به بیش می برند.
01 آبان5
فائزه ا
خانم بیات بسیار استاد خوبی هستن و بسیار صبور و باحوصله تدریس میکنند و نکته های هر درس رو به خوبی آموزش میدهند
31 مهر5
Amin barzegar
من تا الان ۱۲ جلسه ، با خانم بیات ، کلاس داشتم ، ایشان در تدریس بسیار نکته بین هستند و نکات ریز هر درس را فوق العاده واضح و با دقت توضیح میدهند. و همین باعث پیشرفت قابل توجه من در یادگیری شده است.
20 مهر5
Amin barzegar
خانم بیات ، استاد فوق‌العاده‌ای هستند .کاملا روی درس مسلط هستند، خیلی با حوصله و با دقت آموزش می دهند ،
27 شهریور5
1