شرایط استفاده از خدمات

به پلتفرم O-Teacher خوش آمدید. O-Teacher تنها بستری برای زبان آموزی است که زبان آموزان با پذیرفتن شرایط استفاده از خدمات ما که درمجموع به عنوان «توافقنامه» نامیده می شود، متعهد می شوند شرایط ذکرشده در این توافقنامه را رعایت نمایند:

  1. در بستر O-Teacher، زبان آموزان و معلمان اجازه دریافت و یا ارسال هرگونه اطلاعات شخصی مانند شماره تماس، آدرس ایمیل، Skype، فیس بوک و امثالهم را ندارند. معلمان و زبان آموزان تنها می توانند نام، کشور و یا ایالت محل اقامتشان را با یکدیگر تبادل نمایند.
  2. شما به عنوان یک زبان آموز، اجازه ذخیره، کپی، تغییر، توزیع و یا فروش مجدد هرگونه اطلاعات، صوت، تصویر، آثار سمعی بصری و یا سایر محتویات موجود در سایت به عنوان بخشی از یک پایگاه داده را ندارید.
  3. بستر موجود فقط و فقط برای زبان آموزی بوده و اجازه استفاده از سایت و یا خدمات ما برای هرگونه مقاصد تجاری و تبلیغاتی را ندارید.
  4. شما متعهد می شوید که به موقع در کلاس های آنلاین خود حاضر شوید.
  5. خرید کلاس ها توسط شما به این معنا می باشد که معلم در آن ساعت در کلاس آنلاین شما حاضر خواهد شد؛ لذا عدم حضور یافتن در کلاس های رزرو شده به معنای جلسه ای «برگزارشده» تلقی شده و هزینه کلاس های رزرو شده عودت نخواهد شد. در صورت حاضر نشدن معلم در کلاس خریداری شده (به ندرت)، زبان آموز می تواند کلاسی جبرانی را در ازای کلاس تشکیل نشده، با معلم خود به صورت رایگان رزرو نماید.
  6. در صورت مواجهه با هر توهین و یا رفتار غیرانسانی در زمان برگزاری کلاس درس، بلافاصله به O-Teacher گزارش دهید.
  7. پوشش مناسب متعارف را در طول کلاس های آنلاین خود رعایت نمایید.
  8. از صحبت کردن/بحث کردن درباره مسائل سیاسی، روابط بین کشورها، عقاید مذهبی، روابط شخصی، اجتماعی و جنسی اجتناب نمایید.
  9. از ارسال نظرات غیرحرفه ای و یا توهین آمیز درباره معلمان، دیگر زبان آموزان، O-Teacher و یا اشخاص ثالث خودداری کنید.
  10. جهت حفظ کیفیت آموزشی و تمرین کاربر، محتوای کلاس ضبط میشود.

O-Teacher این اجازه را به خود می دهد که در صورت عدم رعایت موارد فوق از سوی زبان آموزان، اکانت زبان آموز خاطی را به صورت موقت و یا دائمی فسخ نماید.

O-Teacher

2017 اُ-تیچر. تمام حقوق برای مؤسسه ی اُ-تیچر محفوظ است.