آموزشگاه زبان آنلاین اُتیچر

اُتیچر به عنوان اولین پلتفرم آموزش زبان آنلاین در کشور با تکیه بر تجربه خود و تخصص اساتید حرفه ای و بعضاً اساتید خارجی یا native، اقدام به برگزاری دوره های ترمیک در آموزشگاه زبان آنلاین اُتیچر کرده است.

تعیین سطح و پیش ثبت‌نام
image
shape
shape
shape
shape

مشاوره ثبت نام در آموزشگاه زبان آنلاین اُتیچر

با پرکردن فرم درخواست مشاوره، مشاوران اُتیچر، حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده (روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه) با شما تماس خواهند گرفت.
توجه: دوره های سطح Upper Intermediate به بالا علاوه بر اساتید حرفه ای ایرانی، با اساتید خارجی نیز ارائه می شود.
از کجا شروع کنیم؟

دوره های آموزشگاه زبان اُتیچر

با توجه به هدف خود از یادگیری زبان دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر نمی دانید کدام دوره مناسب شماست با مشاوران ما در ارتباط باشید.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
image
آموزشگاه زبان اُتیچر چه کار می کند؟

درباره آموزشگاه زبان آنلاین اُتیچر

یادگیری زبان انگلیسی تبدیل به یکی از ضروریات زندگی روزمره ما شده و در دنیایی که با فناوری هر روز پیشرفت میکند، روش های یادگیری زبان نیز پیشرفت کرده و در سال های اخیر به سمت آنلاین شدن رفته است. از جمله مزایای شرکت در کلاس های آنلاین صرفه جویی در زمان و هزینهٔ زبان‌آموزان است. این روش یادگیری برای افرادی مناسب است که زمان برایشان اهمیت بالایی دارد و می خواهند با کمترین اتلاف زمان از هر کجا، حتی در مسافرت، یادگیری زبان را متوقف نکنند. همچنین افرادی که در محل زندگی خود دسترسی حضوری به اساتید برجسته و حرفه ای ندارند می توانند از خدمات اُتیچر استفاده کنند. آموزشگاه آنلاین زبان اُتیچر خدمت جدیدی از پلتفرم آموزش زبان اُتیچر است که میتواند تجربه ای لذتبخش و متفاوت از یادگیری زبان را به شما ارائه دهد.

shape
shape
shape
shape
shape
image
چرا آموزشگاه زبان اُتیچر را انتخاب کنم؟

ویژگی های آموزشگاه زبان آنلاین اُتیچر

در آموزشگاه زبان اُتیچر سعی میکنیم به تمام دغدغه های شما در مسیر یادگیری زبان پاسخ دهیم.

اساتید حرفه ای

تمامی اساتید جزء با سابقه ترین اساتید زبان ایران هستند و در انتخاب آن ها ارزیابی های دقیق و سختگیرانه صورت گرفته است.

اساتید خارجی

جهت افزایش سطح کیفی تدریس زبان و ایجاد محیط حرفه ای تر، تعدادی از دوره های آموزش زبان انگلیسی با اساتید خارجی یا native برگزار می گردد.

مسیر آموزشی

مشاورین اُتیچر با توجه به هدف زبان آموزان از یادگیری زبان و همچنین سطح فعلی آن ها، یک مسیر یادگیری برای آن ها ترسیم می کنند و تا رسیدن زبان آموز به هدف، او را همراهی می کنند.

ارائه مدرک

در صورت گذراندن دوره و کسب حداقل نمره قابل قبول در دوره، گواهی گذران دوره با امکان صحت سنجی آنلاین به زبان آموزان اعطا خواهد شد.

image
image
برگزاری دوره ها چگونه است؟

نحوه برگزاری دوره ها و روش تدریس

تمامی دوره ها به صورت آنلاین و در بالاترین کیفیت آموزشی و براساس به‌روزترین منابع آموزشی با تاکید بر مهارت مکالمه برگزار می شوند. همچنین تمامی چهار مهارت زبانی، مورد تدریس و تقویت قرار خواهد گرفت. تمامی اساتید باسابقه درخشان تدریس و مورد تایید اُتیچر بوده و آشنا با روش های نوین تدریس آنلاین زبان هستند و با استفاده از منابع آموزشی و کمک آموزشی به صورتی تدریس می نمایند که شما بتوانید در موقعیت های واقعی از آموخته های خود به خوبی استفاده نمایید.

این کلاس ها به‌صورت آنلاین و لایو بوده و شامل ویدئوهای ضبط شده نیستند. مدرس و زبان آموزان به‌صورت آنلاین در کلاس حضور دارند. در کلاس امکاناتی همچون اشتراک گذاری صوت و تصویر، فایل های متنی و پی دی اف، صفحه کامپیوتر و تخته کلاس برای توضیحات آموزشی و قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری و دانلود وجود دارد که یک شبیه ساز کامل از یک کلاس حضوری خواهد بود. همچنین در تمامی طول کلاس آنلاین از پشتیبانی برخوردار هستید. با شرکت در کلاس های آنلاین بدون محدودیت مکانی می توانید در هر کجا که هستید در کلاس زبان شرکت کنید.

shape
shape
shape
shape
shape
image

زمان بندی کلاس ها

الگوی زمان بندی کلاس های آموزش زبان به سه شکل عادی (دو جلسه یک ساعت و نیمه در هفته)، فشرده (سه جلسه یک ساعت و نیمه در هفته) و تک روز (یک جلسه سه ساعته در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه) خواهد بود.

با توجه به این که در هر کدام از دوره ها ساعات برگزاری ممکن است متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه هر دوره مراجعه کنید.

آیا برای ثبت نام نیاز به مشاوره دارید؟

تعیین سطح و پیش ثبت‌نام