درباره ی ما

از زمانی که به خاطر می‌آورم...
در دوره ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان، دانشگاه و حتی دوره دکتری، عمری را به یادگیری زبان دوم اختصاص داده‌ام…
عشق و علاقه به یادگیری زبان دوم باعث شد پافشاری را ادامه داده و علاوه بر سیستم آموزش رسمی (مدرسه و دانشگاه)، انواع مؤسسات زبان‌آموزی را نیز تجربه کنم...
به نظر می‌رسد دلایل مختلفی باعث شد که هیچ‌وقت تسلط کافی پیدا نکنم و درنهایت خسته و دل‌زده پیگیری آنرا رها نمایم و اما هنگام مواجهه با کارکنان هتل و یا فروشندگان در یک سفر توریستی متوجه شدم که هنوز از پس مکالمات روزمره برنمی‌آیم و به این فکر کردم که اگر تاکنون به این مهارت مسلط شده بودم ، این توانمندی می‌توانست چه نقش‌آفرینی بزرگی در شکل‌دهی به شغل، کسب‌وکار و کیفیت زندگی من داشته باشد…
مشکل از من است؟ یا از سیستم آموزش زبان دوم در ایران؟ قطعاً از هر دو، اما انصافاً سهم «سیستم آموزشی» کم نیست!!! و این قصه همچنان برای من و شما و همه ما ایرانیان ادامه دارد...

اُ-تیچر برای دانش آموزان

راه‌حل اساسی، یادگیری طبیعی (natural exposure) است. یادگیری طبیعی مستلزم زندگی در کشور میزبان است!!! البته چنین امکانی برای همه فراهم نیست و هزینه‌های آن هم بالا است، الزاماً ضرورتی هم ندارد چون تکنولوژی فاصله‌های مکانی و جغرافیایی را برداشته و امروزه دهکده جهانی محقق شده است.

در دنیای امروز ما می‌توانیم رودررو از طریق تلفن همراه یا صفحه کامپیوتر خود با شهروندان جهانی صحبت کنیم.
معلم زبان دوم ما می‌تواند در هرکجای دنیا که باشد با مایی که در اتومبیل، در پشت ترافیک ، روی کاناپه منزل، محل کار و یا در هر مکان و فرصت دیگری با ما صحبت کند و این یعنی یادگیری به روشی متفاوت و اثربخش.
و اما، اکنون اُتیچر (O-Teacher) فرصتی را فراهم کرده است که شما برای یادگیری زبان دوم :

  • نیاز به اختصاص وقت مشخص در مکانی مشخص ندارید و در هر ساعت از شبانه‌روز که دوست دارید می‌توانید به زبان‌آموزی بپردازید.
  • می‌توانید هزینه‌های رفت‌وآمد و خرید کتاب‌های آموزشی خود را به صفر کاهش دهید.
  • زبان دوم خود را از استادی نیتیو (native) با لهجه‌ای اصیل فرابگیرید.
  • بدون آنکه هزینه‌های سفر را متحمل شوید با یادگیری روان و سلیس زبان دوم به تحصیل و کسب‌وکار خود رونق بخشید

O-Teacher

اُ-تیچر برای اساتید

اُتیچر بر این عقیده است که یکی از مهم‌ترین اجزایی که در سیستم آموزش زبان کشور وجود ندارد، استفاده از معلم نیتیو (native) است. لذا اُتیچر مفتخر است که اعلام نماید، بستری فراهم کرده است تا شما بتوانید با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا به‌صورت آنلاین و کاملاً زنده در کلاس خود شرکت کرده و به‌طور معجزه‌آسایی روان شدن در یک‌زبان را به چشم ببینید.
در بستر اُتیچر، شهروندی در ایران می‌تواند زبان انگلیسی را از معلمی انگلیسی‌زبان در لندن فراگیرد و یا فردی در ژاپن می‌تواند زبان فارسی را توسط اساتید فارسی‌زبان ما بیاموزد. اساتید ما آموزش‌دیده‌اند که بتوانند فردی را که حتی در آموزش زبان در مراحل اولیه قرار دارد را نیز در مسیر یادگیری سریع قرار دهند .

O-Teacher

2017 اُ-تیچر. تمام حقوق برای مؤسسه ی اُ-تیچر محفوظ است.